Badania geologiczne

Awatar użytkownika
lachu
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 23, 2020 6:55 pm

Badania geologiczne

Post autor: lachu »

Jeśli poszukujecie sprawdzonej firmy, która zajmuje się badaniami geologicznymi to zdecydowanie polecam wam tą stronę geolog/pl/ . Takie badania często przydają się przy budowie domu jednorodzinnego czy przy innych inwestycjach budowlanych. Sam korzystałem z ich usług i muszę powiedzieć, że jestem zachwycony! Gołym okiem widać, że są to profesjonaliści.
Wchodząc do wody, wychodzisz z powietrza.

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 468
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Re: Badania geologiczne

Post autor: Perseuko »

Hej, a co wiecie na temat tej firmy https://www.geofizyka.pl/pl/uslugi/sejs ... ce-polowe/ ? Oferuje ona ponoć wysokiej jakości sejsmiczne prace polowe. Korzystał ktoś z ich usług i może się wypowiedzieć na ten temat? Zależy mi na profesjonalnym podejściu do zlecenia. Zastanawiam się więc czy warto w nich zainwestować. Dajcie znać co wiecie na ten temat, dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi!
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Badania geologiczne

Post autor: mirka00 »

No nie wiem, czy będzie mi to dane zrobić, ale finalnie mogą nam się takie badania okazać potrzebne. Chociaż też mamy na oku coś innego, bo jeśli nie pompa, to na pewno akcesoria hydroforowe i sam hydrofor kupimy. To się przyda i mnie i narzeczonemu w warsztacie, a taka świeża woda jest też idealna do ogrodu. Naprawdę myślę, że tak to wszystko zrobimy, poplanujemy.

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:44 pm

Re: Badania geologiczne

Post autor: Marzena21 »

Jeżeli dotyczy Cię właśnie ów wątek to miej na uwadze, że znam stronę, gdzie możesz dowiedzieć się o wiele więcej nadzwyczaj wnoszących dużo do życia informacji na niniejszy temat. Polecam w wolnej chwili dlatego, że faktycznie warto według mojej oceny - mechanicznefiltry/pl .