dieta a herbata

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

dieta a herbata

Post autor: sprytna »

Jestem na diecie. Ostatnio usłyszałam ze są herbaty wspomagające odchudzanie. Możecie coś polecić?

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: dieta a herbata

Post autor: łobuziak »

Jak ja szukam określonej herbaty to zaglądam do tego sklepu tu bifix/pl/ Tu mam bardzo duży wybór i to w dobrych cenach. I faktycznie jest też propozycja herbat wspomagających odchudznie. Zobacz sobie zakładkę suplementy diety.

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: dieta a herbata

Post autor: kasjuszka »

Szczerze mowiac niigy nie stosowalam,najzdrowsze jest picie wody , duzej ilosci no i zdrowe nawyki zywieniowe :) odchudzanie.medicover/pl/ tu w klinice leczenia otylosci maja spore doswiadczenie, pomagają ludziom pokonac nadwage i zmienic podejscie do odzywiania

gbasia1
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 8:41 am

Re: dieta a herbata

Post autor: gbasia1 »

Na Twoim miejscu postawiłabym na zdrowe odżywianie, a nie herbaty odchudzające. Zniszczysz sobie tylko zdrowie. Jeśli zależy Ci na formie płynnej to sporo białka ma spirulina od jawo2008/pl/82-algi-morskie-i-slodkowodne. Piję codziennie rano razem z plasterkiem cytryny i czuję się świetnie.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: dieta a herbata

Post autor: karamba »

Macie rację, że herbatka może sporo pomóc, ale ja Wam też powiem, że można do niej zjeść coś smacznego. Coś takiego jak muffiny jogurtowe z truskawkami będą idealną przekąską, a wcale nie musicie na nich tyć. W przepisie wystarczy wymienić cukier na słodzik i mąkę białą na pełnoziarnistą i mamy przepis fit.

Jolka
Posty: 67
Rejestracja: ndz sie 02, 2020 7:34 pm

Re: dieta a herbata

Post autor: Jolka »

Herbaty są zdrowe, ale nie wszystkie. Nie mają też zbyt wiele witamin, więc czasami warto też sięgnąć po sok owocowy. Widziałam, że tutaj można zamówić dobrej jakości sok z aronii korabgarden/pl/pl/produkty/sok-z-aronii-bio-premium-nfc . Owoce pochodzą z ekologicznych upraw, na co producent posiada liczne certyfikaty. W składzie nie ma żadnych konserwantów i cukru. Warto uzupełniać dietę, bo aronia ma dużo witaminy C.

Lejdi
Posty: 70
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm

Re: dieta a herbata

Post autor: Lejdi »

Myślę że z takich herbat wartych polecenia dla osób które stosują dietę jest herbata biała pai mu tan. Biała herbata wspomaga trawienie, dzięki czemu świetnie nada się dla osób, które się odchudzają. Ponadto biała herbata ma wiele właściwości zdrowotnych. Między innymi pomaga regulować poziom cukru i cholesterolu we krwi, pomaga usuwać toksyny z organizmu a nawet zapobiega powstawaniu próchnicy zębów.

Molly
Posty: 145
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: dieta a herbata

Post autor: Molly »

Jeśli dbamy o dietę i zależy nam na zrzuceniu kilku kilogramów, warto postawić na japońską matchę. To sproszkowana zielona herbata. Jest smaczna, a do tego przyspiesza metabolizm organizmu powodując 4-krotnie szybsze spalanie tłuszczu. Certyfikowaną matchę dostaniecie tutaj ouritsumatcha/pl/ . Zdecydowanie warto przetestować, bo ma także wiele innych pozytywnych właściwości.

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: dieta a herbata

Post autor: patriss »

W sumie mówi się, że na diecie powinno się pić herbatki i ja to uważam za normalne, tylko pamiętajmy o tym, żeby to były jednak mimo wszystko herbaty niesłodzone, bo tylko takie mają sens i będą dla Was dodatkowym źródłem napoju, ale nie będą na przykład obniżać waszej walki o zdrowie. Stąd tu ohtea/pl/ powinniście to sprawdzić.

marysia
Posty: 384
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: dieta a herbata

Post autor: marysia »

Jak ja wybierałam dietę dla siebie, to sprawdziłam aktualny ranking na https://rankingcateringow.pl/ranking-ca ... nan/b_wddq Poleciła mi go koleżanka i jestem naprawdę bardzo zadowolona z tego wyboru.