Inwestowanie

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Inwestowanie

Post autor: kasiunia »

Ostatnio często trafiam na wpisy zachęcające do inwestowania. Niewielu pisze, że potrzeba na to sporo czasu, szczególnie jeśli liczy się na zyski. Zanim przystąpimy do działań związanych z inwestowaniem warto zapoznać się z podstawowymi pojęciami z tego zakresu. Wielu z nas słyszało o obligacjach. Czym jednak są obligacje ? - warto zapoznać się z tymi pojęciami.

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: sprytna »

Jeśli mowa o inwestowaniu to mnie bardzo zainteresowały propozycje biura nieruchomości tu pogorzelski/pl/inwestycje/ Bardzo ciekawe, dokładnie omówione oferty. Jak dla mnie to najprościej zainwestować w wynajem mieszkania. Mam nadzieję że biuro pomoże mi np w pisaniu umów, ustalaniu stawek itp.

djonka
Posty: 248
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: djonka »

Mnie kusza nieruchomosci, bo to dosc pewny zysk. Widzialam, ze novafinances/pl/ ma bardzo dobra oferte i rozwazam wlasnie inwestycje w ich projekt warszawski.

powder
Posty: 23
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:06 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: powder »

Każdy, kto miał już kiedyś styczność z inwestowaniem powinien wiedzieć, czym są pożyczki społecznościowe. Jeżeli jest inaczej, na stronie futurecapital/pl/ dokładnie opisano na czym polegają. Sam udzielam od kilku lat takich pożyczek i przyznam, że jest to bardzo opłacalny biznes, na którym można sporo zarobić.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: mirka00 »

Dziś sporo osób myśli o tym, by kupować mieszkania, domy, lokale i tak dalej. Nawet ziemia jest w modzie, to znaczy działki pod zabudowę. Niemniej jednak na początku warto dowiedzieć się, jaka jest definicja nieruchomości i co to dla nas oznacza. W końcu inaczej postępuje się z samą działką, a inaczej z wybudowanym domem.

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: tamara »

Uważam, że inwestycja w nieruchomości to zawsze dobre rozwiązanie dlatego warto pomyśleć o tym poważnie. Ciekawe propozycje dla inwestorów ma na przykład ten deweloper: immobilia/com/pl/ . Myślę, że znajdziecie tam coś także dla siebie.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: mirka00 »

Może nie wiecie, Ale podział inwestycji wcale nie jest taki prosty. Są fundusze otwarte, zamknięte, zrównoważone i Wiele innych. Jeśli chcecie w coś wejść, powinniście zrobić research. Lepiej tak niż potem żałować.

minella
Posty: 105
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:54 am

Re: Inwestowanie

Post autor: minella »

Nie jestem zbyt mocna w inwestowaniu dlatego uznałam że lepiej pozostać w ppk, tam się sporo pieniędzy już mi odłożyło bo tu mojeppk/pl/serwis sprawdziłam wszystko łącznie z dopłatami od państwa i pracodawcy

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: kasiunia »

Inwestowanie to znaki naszych czasów, każdy stara się odłożyć jakieś pieniądze ... może na lokacie i później je z zyskiem zainwestować. Trzeba znaleźć dobry sposób na pomnożenie pieniędzy bo na pewno nie znajdziemy tego sposobu w banku.Oprocentowanie lokat bankowych jest na bardzo niskim poziomie i nie pokrywa inflacji z jaką się zmagamy.Warto więc znaleźć inny sposób na pomnożenie pieniędzy - np. fundusze stabilnego wzrostu .Zapoznaj się z profilem inwestora - może to produkt dla ciebie?

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: lunko »

Chciałabym zainwestować w swój sklep, no ale przyznam, że łatwe to nie jest. Wiem jednak, że jest wiele różnych możliwości, z których można sobie skorzystać i ja na pewno wybiorę coś z oferty jamp/com/pl/oferta/meble-metalowe/ . Mają wiele różnych propozycji, możliwości i na pewno będziecie zadowoleni tym, co mogą Wam zaproponować. Jakość i dobra cena.