Projektowanie wnętrz

deborah
Posty: 526
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:46 pm

Projektowanie wnętrz

Post autor: deborah »

Szukam biura architektonicznego, które realizuje projektowanie wnętrz Kraków. Zależy mi na oryginalnym projekcie, utrzymanym w stylu klasycznym.

iriss
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:29 pm

Re: Projektowanie wnętrz

Post autor: iriss »

To co jeszcze przychodzi nam na myśl, rozpoczynając debatowanie nad projektem poszczególnych wnętrz, to ile nas wszystko wyjdzie? Otóż tutaj deconova/pl/ile-kosztuje-wykonczenie-mieszkania/ macie odpowiedź . Przy okazji dowiecie się o czym przy wykańczaniu wnętrz pamiętać? Jakie przykładowo usługi będą nam potrzebne etc.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Projektowanie wnętrz

Post autor: lunko »

Gdybyście szukali pomysłu na to, jaki prysznic umieścić w Waszej łazience, no to odsyłam Was na stronę designiwnetrze/pl/czym-sie-kierowac-przy-wyborze-prysznica/ , bo tutaj znajdziecie sobie odpowiednie wskazówki i fajne porady. Warto zerknąć!

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Projektowanie wnętrz

Post autor: tamara »

Zadbaj też koniecznie o różne elementy dekoracyjne do wnętrz. Co powiesz na temat takich rozwiązań jak na przykład cegła dekoracyjna warszawa: artcorestudio/pl/cegla-dekoracyjna ? Moim zdaniem efekt jest bardzo ciekawy.

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Projektowanie wnętrz

Post autor: arabica »

Teraz to naprawdę z każdej strony można ciekawie zaaranżować swoje wnętrza i również część zewnętrzną domu. Bo przykładowo ja planuję teraz kupić gzyms okienny , który znalazłam w sklepie Luxury Art. Bardzo mi się takie rozwiązanie podoba - zwłaszcza, że chciałam mieć dom w stylu dworkowym.

masala
Posty: 153
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Projektowanie wnętrz

Post autor: masala »

Samemu też można sobie zaaranżować łazienkę. Przecież to nic trudnego. W sieci można znaleźć także wiele inspiracji: naturline/com/pl/jaki-przycisk-do-spluczki-wybrac/ . To dużo ułatwia.

Zafira
Posty: 64
Rejestracja: pt maja 08, 2020 4:27 pm

Re: Projektowanie wnętrz

Post autor: Zafira »

Według mnie bardzo oryginalne i funkcjonalne projekty oferuje to biuro architektoniczne projektowanie-wnetrz-online/pl/projektowanie-domu-online . Ja nawet specjalnie nie zamierzam się zastanawiać tylko zgłoszę się do nich, bo mają duże doświadczenie. Warto przejrzeć ich przykładowe rozwiązania.