Gotowanie

iriss
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:29 pm

Re: Gotowanie

Post autor: iriss »

A zobaczcie sobie również przepisy na stronie dietly/pl/blog/swiateczne-przepisy , bo według mnie one wyglądają naprawdę smakowicie. Można dzięki nim stworzyć coś naprawdę pysznego i co ważne zdrowego. Co ważne są to tradycyjne, ale nawet w lepszej wersji.

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Gotowanie

Post autor: poranek »

Witajcie. Jak już mowa o gotowaniu to zastanawiam się nad tym czy wiecie gdzie można dostać bardzo smaczną kiełbasę białą czy też boczek parzony? Bo wiecie dla mnie nie liczy się cena tylko jakość danego produktu. Dlatego też, jak dowiedziałam się, że są takie zakłady jak Karol – Zakłady Mięsne to oczywiście od razu zapoznałam się z ich ofertą. Teraz już wiem, że jest jeszcze zakład mięsny dla którego to rodzinne tradycje są bardzo ważne.

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Re: Gotowanie

Post autor: Sanfiko »

A bo powinnaś zdecydowac się na gotowanie prostych i pysznych dań. Czasami takie rzeczy najbardziej zaskaują i sa doceniane. Sama niedawno próbowałam ten przepis fridayfeast.cooking/salatka-szopska/ . Myślałam, że bedzie bardziej skomplikowany a był prosty i szybki.

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Gotowanie

Post autor: armonia »

Ja ostatnio do gotowania bardzo dużo używam kaszy. Dość tanio można ją zamówić na tej stronie bee/pl/9078-kasza-jaglana a posiłki z nią są bardzo zdrowe

arabica
Posty: 149
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Gotowanie

Post autor: arabica »

Ja też bardzo lubię gotować, ale to nie wszystko... Od ostatniego czasu nauczyłam się nawet piec i dlatego chce kupić sobie wykrawaczki do ciastek , bo z dziećmi nawet chce robić różne słodkości. Na pewno dla każdego będzie to fajna frajda.

Awatar użytkownika
maksik
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 01, 2021 9:46 pm

Re: Gotowanie

Post autor: maksik »

Znacie jakieś ciekawe przepisy na ciasta? Dajcie znać proszę.
Jesteśmy tym, co wielokrotnie powtarzamy. Doskonałość zatem nie jest jednorazowym aktem, a nawykiem

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Gotowanie

Post autor: walicja »

Gotowanie to bardzo fajna sprawa tym bardziej, że w internecie można znaleźć bardzo dużo ciekawych przepisów. I tak też jak szukałam czegoś na ten temat to trafiłam na przepis zimowy stir fry który nie powiem bardzo mi się spodobał. Także według mnie warto od czasu do czasu zaglądać na takie różne blogi kulinarne.

gbasia1
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 8:41 am

Re: Gotowanie

Post autor: gbasia1 »

Jeśli szukacie dobrych produktów do gotowania lub swojej codziennej diety to polecam przejrzeć ofertę biozdrowy/pl/pl/zdrowa-zywnosc/, gdzie możecie znaleźć duży wybór zdrowych i naturalnych produktów. Sprawdzą się idealnie w kuchni czy podczas przygotowywania różnych posiłków.

masala
Posty: 148
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Gotowanie

Post autor: masala »

Piękne lodówki ma w swojej ofercie Electrolux. Ostatnio zapoznałam się z kolorystyką Black Matt i jestem nią zachwycona. Oprócz lodówki możecie też zakupić piekarnik w tym eleganckim kolorze.

greta
Posty: 39
Rejestracja: wt mar 09, 2021 10:01 am

Re: Gotowanie

Post autor: greta »

Też lubię gotowanie, mam oczywiście swoje ulubione dania i sprawdzone przepisy ale czytam też tego bloga przepisy/pl/blog kulinarnego. Znalazłam tam masę świetnych porad dzięki którym gotowanie jest łatwiejsze.