Gotowanie

Edi88
Posty: 7
Rejestracja: pn cze 01, 2020 12:48 pm

Gotowanie

Post autor: Edi88 »

Ostatnio w necie napatoczyłam się na wpis odnośnie tego tematu na blogu - lyzicky.org .To bardzo mądry wpis. Według mnie można się dzięki nim sporo dowiedzieć. Zapoznajcie się sami a nie pożałujecie. Są tam także inne fajne wpisy.

Maja44
Posty: 9
Rejestracja: wt lip 07, 2020 4:14 pm

Re: Gotowanie

Post autor: Maja44 »

Skoro ciekawi Cię właśnie ten wątek to miej na uwadze, że znam miejsce, gdzie powinnaś odczytać o wiele więcej wyjątkowo wartościowych treści na owy temat. Polecam w wolnej chwili dlatego, że naprawdę warto według mnie - kucharskeabc.sk .

MaryAnn84
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:29 pm

Re: Gotowanie

Post autor: MaryAnn84 »

W mojej kuchni zawsze panuje urozmaicenie, bo nie lubię monotonni. Często szukam ciekawych produktów - aledobre/pl/1012,Woda_rozana_duza_butelka_300_ml_TRS.html, których wcześniej nie stosowałam. Dzięki temu można poznać coś nowego i otworzyć się na nowe horyzonty.A w necie można znaleźć naprawdę ciekawe produkty, których często brakuje w sklepach stacjonarnych.

Bara66
Posty: 8
Rejestracja: pt wrz 11, 2020 12:58 pm

Re: Gotowanie

Post autor: Bara66 »

Niedawno chciałam znaleźć dużo informacji na owy wątek w internecie i znalazłam stronę - przyborykuchenne/com/pl , gdzie odszukałam to co chciałam znaleźć. Nadzwyczaj dużo ciekawych info można się nauczyć z tej strony. Gorąco polecam.

pogoda
Posty: 45
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:02 am

Re: Gotowanie

Post autor: pogoda »

Ostatnimi czasy jest sezon na grzyby więc najwięcej czasu w gotowaniu zajmuje mi ich przetwarzanie i suszenie. Nawet zaczęłam szukać sposobów na suszenie by szybko i dokładnie wysuszyć . Trafiłam na bee/pl/jak-suszyc-grzyby-4-metody-a-892.html gdzie podano parę sprawdzonych sposobów by je dokładnie wysuszyć i móc przechowywać.

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Gotowanie

Post autor: poranek »

Gotowanie to niezbyt przyjemne zadanie, ale cóż skoro trzeba to trzeba. Dlatego też coraz częściej zaglądam na różne blogi czy strony związane z gotowaniem oraz pieczeniem. No właśnie jeśli chodzi o pieczenie to od dłuższego czasu poszukuje takiej specjalnej maty teflonowej bo słyszałam, że jest ona dużo przydatniejsza niż taki papier do pieczenia. Więc szukałam w necie i tak trafiłam tutaj elhandel/pl/papier-folia-i-maty-do-pieczenia-c-2_144.html na taką matę i to w dobrej cenie. A Wy macie już takie maty?

Paulina
Posty: 221
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Gotowanie

Post autor: Paulina »

A skoro już mowa o gotowaniu, to czy często gotujecie ryż na obiad? Jeśli tak, to jakiego ryżu używacie? My najbardziej lubimy ryż paraboliczny, taki jak na stronie internetowej jawo2008/pl/286-ryz-paraboliczny.html. A Wam jak on. smakuje?

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Gotowanie

Post autor: dorka4 »

Jeśli chcecie przygotować coś naprawdę specjalnego, a nie potraficie czy też nie macie czasu gotować, to można do swojego domu zaprosić profesjonalnego kucharza. Tutaj ulalachef/com/chef/anna-marciniak warto sobie zerknąć i poczytać na ten temat. Niewątpliwie opcja jest godna uwagi. Myślę, że będziecie zadowoleni z takiego pomysłu, szczególnie jeśli planujecie kolację we dwoje.

Krecha
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:50 pm

Re: Gotowanie

Post autor: Krecha »

Bardzo lubię gotować ale ostatnio mam brak pomysłów na dania.. Stwierdziłam, że zrobię swój własny przepisnik, dzięki któremu zawsze będę miała gotowy przepis w zasięgu ręki. Znalazłam bardzo ładne zeszyty na stronie taniomania/pl/t/przepisnik i teraz wystarczy pozapisywać przepisy :D

kowala
Posty: 2
Rejestracja: pn lis 30, 2020 9:18 am

Re: Gotowanie

Post autor: kowala »

Ja lubię szybkie i proste dania, na przykład naleśniki z kurczakiem i szpinakiem, w wersji wegetariańskiej polecam z ricottą i szpinakiem :) Czas wykonania to około 15 minut, a smakuje świetnie! :)