Ubezpieczenie zdrowotne

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 223
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Ubezpieczenie zdrowotne

Post autor: Wajkud »

Witam, tak jak w temacie... Chciałbym wykupić ubezpieczenie zdrowotne, jednak nie wiem na jaką ofertę powinienem się aktualnie zdecydować. Jak na razie w internecie trafiłem na taką agencję https://amaconsulting.pl/ubezpieczenia-zdrowotne/ . Może ktoś z was korzysta z ich usług? Są oni warci zaufania czy lepiej poszukać czegoś innego? Dajcie znać proszę, czekam na wasze odpowiedzi.
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

djonka
Posty: 248
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Ubezpieczenie zdrowotne

Post autor: djonka »

Tutaj wszystko masz świetnie wyjaśnione punkta/pl/akademia/ubezpieczenia-zdrowotne/ubezpieczenie-zdrowotne-malzonka-co-musisz-wiedziec/ Naprawdę ciekawy tekst i otwiera oczy na wiele spraw

lunko
Posty: 774
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Ubezpieczenie zdrowotne

Post autor: lunko »

Właśnie ja ostatnio też bardzo długo szukałam odpowiedniego ubezpieczenia dla dziecka i znalazłam bardzo dobrą ofertę compensa/pl/ . Szczerze mówiąc, jak dla mnie oferta tej firmy jest jednak najkorzystniejsza. Napiszcie proszę, czy ktoś z was wykupował ubezpieczenie w tej firmie?

patriss
Posty: 125
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Ubezpieczenie zdrowotne

Post autor: patriss »

Mi się właśnie ono kończy i nie mam pewności, co zrobić. Z jednej strony sprawdzam coś takiego jak prywatne ubezpieczenie, ale z drugiej... nie mam pewności, co z tego będzie. A męczy mnie opisana tu domowezrodlozdrowia/pl/niedokwasota-zoladka-a-woda-zjonizowana/ nadkwasota żołądka. Podobno pomaga na nią woda jonizowana, coś o tym wiecie?

arabica
Posty: 162
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Ubezpieczenie zdrowotne

Post autor: arabica »

A ja też teraz rozglądam się po polisach, bo warto być ubezpieczonym na różne ewentualności i tak przypadkiem natrafiłam na artykuł unilink/pl/porady/assistance-medyczny-co-to-jest z którego dowiedziałam się na czym polega assistance medyczny? Czy warto skorzystać takiej polisy?