Błędy przy zakładaniu swojej pierwszej firmy

Awatar użytkownika
rooty
Posty: 94
Rejestracja: pn maja 06, 2019 12:14 pm

Błędy przy zakładaniu swojej pierwszej firmy

Post autor: rooty »

Często zdarza się tak, że początkujący przedsiębiorcy popełniają masę błędów, które później mają swoje konsekwencje. Dlatego warto się nauczyć parę rzeczy przed założeniem swojej pierwszej firmy. Osobiście mogę wam polecić ten tekst http://www.poradniki24h.pl/4954/bledy-p ... nia-firmy/ . Sam korzystałem z ich informacji i muszę wam powiedzieć, że zdecydowanie było warto!
To, czy czarny kot sprowadza nieszczęście, zależy głównie od tego, czy jest się człowiekiem, czy myszą...

pogoda
Posty: 45
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:02 am

Re: Błędy przy zakładaniu swojej pierwszej firmy

Post autor: pogoda »

Popełnianie błędów przy zakładaniu firmy to normalne w końcu się na nich uczymy warto właśnie znać takie strony by je minimalizować . Ale także przyda się itnes/pl/notebooki/notebooki-dell/notebooki-dell-xps/notebooki-dell-xps-13/ by wszystkie dokumenty i programy dotyczące firmy mieć w jednym miejscu.

lunko
Posty: 778
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Błędy przy zakładaniu swojej pierwszej firmy

Post autor: lunko »

Pamiętacie w biznesie o prowadzeniu ksiegowosci? Decydujecie sie prowadzic ja samodzielnie? Bo jesli tak, to mozna skorzystac sobie z wersji ksiegowosci online, dzieki czemu na pewno bedzie latwiej zorganizowac wszystkie papierkowe sprawy. Jesli chodzi o serwis, to chyba najbardziej ostatnimi czasy polecany jest wFirma.

Paulina
Posty: 221
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Błędy przy zakładaniu swojej pierwszej firmy

Post autor: Paulina »

Wydaje mi się, że zakładając swoją własną firmę bardzo ważny jest również odpowiedni poziom wiedzy na różne tematy, na przykład podatkowe. Może więc warto byłoby się zapisać na jakieś dobre szkolenie z podatków? Widziałam ostatnio takie szkolenia na platformie Cridoteka, więc polecam tam zajrzeć ;)

kasiunia
Posty: 455
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Błędy przy zakładaniu swojej pierwszej firmy

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że błędy każdy popełnia, w końcu jak to się mówi na błędach się także uczymy. Są jednak obszary, gdzie tych błędów trzeba popełniać jak najmniej. Mam tu na myśli metody rekrutacji i selekcji pracowników .W dobie , kiedy dobrych pracowników jest bardzo trudno pozyskać bardzo wskazane są szkolenia z tego zakresu, będą one bardzo pomocne przy pozyskaniu pracowników do naszej firmy.