Jaki prezent dla taty?

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: Jaki prezent dla taty?

Post autor: łobuziak »

Mój tata to elegancki mężczyzna, który ceni markowe dodatki. Dlatego wybrałem takie okulary przeciwsłoneczne - zobaczcie tu eyewear24.net/product-pol-44437-Okulary-Przeciwsloneczne-Persol-PO-2803S-204-Q8.html Znana i ceniona marka. Z tworzywa sztucznego o ładnym kolorze, w kształcie kwadratowym oprawek. Myślę że to będzie trafiony prezent.

Adolfnowak19
Posty: 6
Rejestracja: czw sie 20, 2020 12:20 am

Re: Jaki prezent dla taty?

Post autor: Adolfnowak19 »

Naprawdę ekskluzywne i fajne prezenty są dostępne tutaj. Inwestycja w sprawdzone i trwałe prezenty jest moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem.

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: Jaki prezent dla taty?

Post autor: łobuziak »

Dla mojego taty zawsze dobrym prezentem jest książka. Wybrałem dla niego tą propozycję tu taniaksiazka/pl/czlowiek-w-poszukiwaniu-sensu-aleksandra-wolnicka-p-1349384.html Ta książka podzelona jest na dwie części. W pierwszej autor opowiada o swoich przeżyciach z obozu Auschwitz. A w drugiej opisuje metody psychoterapeutyczne, które opracował na podstawie swoich własnych doświadczeń.

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Jaki prezent dla taty?

Post autor: tamara »

Może rękawiczki? Sądzę, że jest to bardzo praktyczny prezent, który może się przydać. Polecam więc zajrzeć na stronę napogloves/pl/kategoria-produktu/rekawiczki-meskie/ gdzie znajdziecie bardzo duży wybór eleganckich rękawiczek z technologią dotykową.

Kliczek24
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:45 pm

Re: Jaki prezent dla taty?

Post autor: Kliczek24 »

Spróbuj coś z ezoteryką jak na tej stronie urokimilosne/pl/urok-milosny/

marysia
Posty: 381
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Jaki prezent dla taty?

Post autor: marysia »

Ja też zawsze mam problem z kupnem prezentów, ale nauczyłam się już że najlepiej robić prezenty związane z hobby danej osoby lub po prostu coś praktycznego. Jeśli nie wiecie gdzie kupić prezent dla bliskiej wam osoby, to polecam platformę aliexpress - nigdzie indziej nie znajdziecie tak szerokiego wyboru prezentów i gadżetów, jak tutaj.

Jolka
Posty: 67
Rejestracja: ndz sie 02, 2020 7:34 pm

Re: Jaki prezent dla taty?

Post autor: Jolka »

Mój partner ma niedługo urodziny. Nie wiem, jaki kupić prezent urodzinowy dla chłopaka, żeby się ucieszył. Znalazłam fajny box, który może być oryginalnym podarunkiem birthdaybox/pl/63-boxy-dla-mezczyzn . Można wybrać do niego dedykację, samodzielnie wybiera się wiek mężczyzny itp. W środku znajdują się m.in. kosmetyki, gadżety elektroniczne czy akcesoria do whisky. Wydaje mi się, że każdy mężczyzna będzie zadowolony z takiego boxa. Na prezent dla taty też się sprawdzi.

arabica
Posty: 154
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Jaki prezent dla taty?

Post autor: arabica »

A ja przykładowo wpadłam na pomysł, że teraz zakupię w sklepie Faktoria Win, jakieś smakowite winko :). Przecież winko to też jest super opcja na prezent, czyż nie? Nawet już znalazłam wino cabernet sauvignon , które ma półsłodki smaki i jest pochodzenia włoskiego. Chyba ono będzie najlepsze.

Olina
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 12:32 pm

Re: Jaki prezent dla taty?

Post autor: Olina »

Oczywiście, że tak. Ja na przykład dla taty na Gwiazdkę chcę kupić jeden z tych eleganckich skórzanych portfeli męskich fashionpolska/pl/portfele-meskie/wyprzedaz . Są porządne i sprawdzonych marek. Już moja siostra jeden kupiła dla swojego męża i jest jakością zachwycona. W dodatku jak nie skorzystać z takiej obniżki nawet do 70%. Koniecznie trzeba :)

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:44 pm

Re: Jaki prezent dla taty?

Post autor: Marzena21 »

Mój tata uwielbia wieczorami po pracy czytać książki, dlatego od razu kupiłam mu w prezencie na urodziny jedną z moich ulubionych książek - matfel/pl/product-pol-1010199-Srezoga-Katarzyna-Puzynska.html . Mam nadzieję, że mu sie spodoba :)