Jaki prezent dla taty?

Awatar użytkownika
Tobi74
Posty: 77
Rejestracja: czw cze 06, 2019 11:14 am

Jaki prezent dla taty?

Post autor: Tobi74 »

Witam bardzo serdecznie. Czy polecacie jakieś fajne inspiracje na prezent dla ojca? Ja właśnie mam poważny dylemat z wyborem. Chodzi mi po głowie taki ręcznik https://jmproducent.pl/reczniki/recznik ... -dla-taty/ Sądzicie, że będzie to dobry pomysł?
Tak oto dążymy naprzód, kierując łodzie pod prąd, który nieustannie znosi nas w przeszłość.

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Jaki prezent dla taty?

Post autor: poranek »

Sama zastanawiam się co mogłabym podarować tacie w prezencie urodzinowym. Mimo iż bardzo dobrze znam tatę to problem mam z tym ogromny. Rozmawiając z mamą podpowiedziała mi abym po prostu zaprosiła tatę do jakieś fajnej restauracji. W sumie to nie jest taki zły pomysł, tym bardziej że w Warszawie jest bardzo dużo fajnych takich miejsc. Więc zdecydowałam się na restaurację Garo Sushi na Ursynowie, gdyż podają tam wprost genialne sushi które koniecznie trzeba skosztować. Myślę, że taki wypad także może być wspaniałym prezentem urodzinowym

Awatar użytkownika
Tobi74
Posty: 77
Rejestracja: czw cze 06, 2019 11:14 am

Re: Jaki prezent dla taty?

Post autor: Tobi74 »

Świetnym pomysłem na prezent może być noktowizor. Do takiego zakupu polecam ten sklep https://epasjonaci.pl/pl/menu/noktowizja-419.html . Mają oni tam produkty o najwyższej jakości w świetnych cenach. Sam kupiłem taki prezent dla mojego taty i był zachwycony. Nie znajdziecie lepszego pomysłu na prezent.
Tak oto dążymy naprzód, kierując łodzie pod prąd, który nieustannie znosi nas w przeszłość.

Awatar użytkownika
Ponczek
Posty: 7
Rejestracja: pn mar 23, 2020 6:08 pm

Re: Jaki prezent dla taty?

Post autor: Ponczek »

Nie mam jak na razie żadnego pomysłu. Dam znać później.
Pokój bez książek to jak ciało bez duszy.

pogoda
Posty: 45
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:02 am

Re: Jaki prezent dla taty?

Post autor: pogoda »

Super prezentem dla taty jest zegarek. Widziałam bardzo dużo fajnych zegarków na protime24/pl/ . Bogata oferta wyboru zapewni ci bez problemu że dopasujesz idealny dla niego z którego będzie zachwycony.

Awatar użytkownika
ewelinaas
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:07 am

Re: Jaki prezent dla taty?

Post autor: ewelinaas »

Szukam naprawdę dobrego i sprawdzonego sklepu. Macie jakieś propozycje?
"Strach jest jak balast w balonie - wystarczy go wyrzucić, aby się wznieść wyżej."

pogoda
Posty: 45
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:02 am

Re: Jaki prezent dla taty?

Post autor: pogoda »

Mój tata interesuje się astrologią więc dla niego dobrym prezentem jest taniaksiazka/pl/podrecznik-astrologii-praktycznej-jolanta-romualda-galazkiewicz-golebiewska-p-1360085.html . Która pomoże mu się wgłębić w tajniki astrologii. Ale wiadomo twojemu nie musi się ta książka podobać choć jest bardzo ciekawa. Ale jeżeli zdecydujesz się podarować mu książkę to mają tam duży wybór różnych ciekawych propozycji.

Himyoc
Posty: 7
Rejestracja: czw maja 21, 2020 12:25 pm

Re: Jaki prezent dla taty?

Post autor: Himyoc »

Może jakieś ciekawe kosmetyki, których nigdy nie miał okazji testować? be-eco/com/pl/kategoria-produktu/zestawy/

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Jaki prezent dla taty?

Post autor: Paulina »

Moim zdaniem zawsze dobrym pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego, również dla taty, może być jakiś ładny, elegancki perfum ;) Spory wybór takich zapachów znajdziecie na stronie internetowej francuskieperfumy/pl/markowe-perfumy-meskie. Polecam się tam rozejrzeć, tym bardziej, że ceny nie są wygórowane ;)

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Jaki prezent dla taty?

Post autor: mirka00 »

U nas to będzie troszkę inaczej. Tata, jako jedyny mężczyzna, jakiego w ogóle znam, lubi komedie romantyczne, a że dostał od nas nowe okulary, to ja po prostu zamówię mu w IPLI seans filmu Listy do M. 3 ipla.tv/wideo/film/Listy-do-M-3/6a28aafcf83e5a06f865793553694dc9 , przygotujemy kolację i razem z mamą spędzą miły wieczór. Wiem, że to będzie dla niego piękne przeżycie, ale mama skorzysta, bo będzie mogła sobie jeden wieczór mile poodpoczywać.