Jaki prezent dla taty?

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Jaki prezent dla taty?

Post autor: armonia »

Ja często kupuje książki do czytania, zwłaszcza w momentach w których nie mam konkretnego pomysłu na prezent. Tytułów pełno można dostać na taniaksiazka/pl/ksiazka/wladca-much-william-golding a książka to taki prezent że nada się na każdą okazję

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: Jaki prezent dla taty?

Post autor: sprytna »

Ja mam ulubiony sklep do którego zagladam gdy szukam propozycji na prezent. A że zaraz mamy Dzień Ojca to znalazlam w tym sklepie taką ofertę tu smaczajama/pl/pl/p/Gin-Roku-0%2C7l/8215 Gin w bardzo ładnej butelce . Myślę że taki prezent spodobał by się nie tylko mojemu tacie.

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Jaki prezent dla taty?

Post autor: farah557 »

Mój ojciec zawsze chciał spróbować legalnych produktów konopnych, zwłaszcza tych zawierających HHC. Na Dzień Ojca dostał taki susz Lemon Haze saltypot.eu/produkt/dripp-susz-hhc-o-lemon-haze-2-0g/ do waporyzacji. Tata jest bardzo zadowolony z prezentu :)

masala
Posty: 153
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Jaki prezent dla taty?

Post autor: masala »

W sumie możesz też pomyśleć o klasycznym zegarku. Tutaj widziałam zegarki breitling: wsliwinski/pl/pl/k/zegarki-breitling . Myślę, że taki zegarek to inwestycja na długie lata i na pewno spodoba się osobie obdarowanej takim prezentem.

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Jaki prezent dla taty?

Post autor: tamara »

A czy ta osoba interesuje się motoryzacją? Bo jeśli tak to może spodoba mu się przejażdżka po torze wyścigowym takim sportowym autem: autonator/pl/ ? Mój brat z pewnością pojeździłby takim autem po torze wyścigowym.