Biżuteria dla żony

masala
Posty: 148
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Biżuteria dla żony

Post autor: masala »

Bardzo duży wybór oryginalnej biżuterii ma w swojej ofercie sklep internetowy ERGOLD. Oprócz biżuterii dla żony znajdziesz tam także biżuterię dla córki: ergold/pl/118-kolczyki-dla-dzieci . Jestem pewna, że taka biżuteria będzie też świetnym pomysłem na gwiazdkowy prezent.

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Biżuteria dla żony

Post autor: walicja »

Biżuteria to super pomysł na prezent o ile oczywiście żona lubi biżuterię. Bo mimo wszystko nie każda kobieta lubi biżuterię. W każdym bądź razie ja należę do takiego grona kobiet które wolą chociażby dostać torebkę. A tak się składa, że widziałam rewelacyjne eleganckie listonoszki które bardzo mi się spodobały. Także pokażę mężowi i być może zrozumie on aluzję.

Prywatka
Posty: 32
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:28 pm

Re: Biżuteria dla żony

Post autor: Prywatka »

Panowie,zbliża się ważny dzień,Dzień Kobiet,oczywiście biżuteria i kwiaty zawsze się sprawdzają,ale może warto od czasu do czasu podjąć wyzwanie i wymyślić coś oryginalnego.Fajnie jest podarować swojej kobiecie kartkę,zwykłą,a zarazem niezwykłą,która obecnie została już trochę zapomniana, a nadal wywołuje wśród kobiet wielkie wzruszenie ceneo/pl/oferty/kartki-na-dzien-kobiet

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Biżuteria dla żony

Post autor: dorka4 »

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem łańcuszka, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj marko/pl/splot-lancuszka . Macie tam bowiem namiar na ciekawy artykuł dotyczący poszczególnych splotów. Można się tam naprawdę sporo dowiedzieć i dzięki temu wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do konkretnych potrzeb.

Drzazga
Posty: 52
Rejestracja: wt lut 25, 2020 11:58 pm

Re: Biżuteria dla żony

Post autor: Drzazga »

Z biżuterią na prezent jest trochę tak jak z perfumami. Trzeba znać gust osoby, która się chce obdarować takim prezentem. Nietrafiony prezent nie przyniesie radości a dobrze trafiony może uszczęśliwić. Jeśli kupujesz prezent dla osoby bliskiej to na ogół znasz jej gust, wiesz co może się spodobać. W temacie biżuterii to dziś modne są bransoletki dla kobiet, bo wiele z nich nie nosi już zegarków. Czytałam o tym niedawno na stronie: fashionandbeauty/pl/bransoletki-damskie-modne-akcesoria-na-sezon-jesien-zima/

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Biżuteria dla żony

Post autor: farah557 »

Ja niedawno dostałam fajną, pasującą na co dzień bransoletkę ze sklepu easy-surfshop/pl/do/cat/bizuteria-surf. Bardzo podoba mi się jej minimalizm i prostota, a motyw żeglarski jest moim ulubionym ;)

Zafira
Posty: 64
Rejestracja: pt maja 08, 2020 4:27 pm

Re: Biżuteria dla żony

Post autor: Zafira »

Zerknij na stronę topowedodatki/pl/ . Według mnie cały asortyment jest godny uwagi. Znajdziesz tam nie tylko biżuterię ze stali szlachetnej, srebrną, platerowaną złotem ale także torebki, okulary przeciwsłoneczne, chusty, szale, a nawet różne dodatki do pokoju dziecięcego. Naprawdę jest w czym wybierać.

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Biżuteria dla żony

Post autor: Wajkud »

Moim zdaniem będzie z pewnością zadowolona z tego typu prezentu https://chaton.pl/blog/25/znak-nieskonczonosci . Jest to bez dwóch zdań piękna biżuteria, która nadaje się na każdą okazję. Na tej stronie dostaniesz ją w bardzo atrakcyjnej cenie za niewielkie pieniądze. I to wszystko w jak najlepszej jakości.
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

tutsi
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Biżuteria dla żony

Post autor: tutsi »

Taka biżuteria, szczególnie złota, to zawsze świetny pomysł na prezent dla każdej kobiety :) jeśli Twoja żona nosi długie kolczyki to zerknij sobie na ofertę sklepu Laru laru/pl/15-kolczyki. Znajdziesz tu wiele ciekawych modeli i fasonów kolczyków ( także takich standardowych). Umiarkowane ceny idą w parze ze świetną jakością :)

djonka
Posty: 246
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Biżuteria dla żony

Post autor: djonka »

bardzo ciekawa bizuterie widzialam ostatnio na sklep.merebilo.eu/pl/18-bizuteria-sztuczna jak zamawialam dla siebie i corki broszki :) warto sobie sprawdzic, bo ceny mega okazyjne