Kocioł węglowy

Awatar użytkownika
rooty
Posty: 93
Rejestracja: pn maja 06, 2019 12:14 pm

Kocioł węglowy

Post autor: rooty »

Hej! Poszukuję dobrej i sprawdzonej oferty z kotłami węglowymi. Zależy mi oczywiście na przyzwoitych cenach i dobrej jakości takiego urządzenia. Wiecie coś na ten temat i możecie coś polecić? Wczoraj poszperałem trochę w internecie na ten temat i trafiłem na ten link https://kociolcenowy.pl/24-kotly-weglowe-defro . Z tego co widzę to mają oni dość sporą ofertę i do tego atrakcyjne ceny. Warto się na nich zdecydować?
To, czy czarny kot sprowadza nieszczęście, zależy głównie od tego, czy jest się człowiekiem, czy myszą...

akacja56
Posty: 24
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:02 pm

Re: Kocioł węglowy

Post autor: akacja56 »

Kocioł węglowy to ciekawa propozycja ale w wersji eco. Wiele osób szuka ecogroszku czy węgla dobrej jakości, wtedy warto zerknąć na propozycje na sobianek/pl/ . Według mnie mają tam wiele ciekawych propozycji w dobrej cenie z szybką wysyłką.

djonka
Posty: 246
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Kocioł węglowy

Post autor: djonka »

A moze taki porzadny kociol od piecbud.net/pl/produkty.html ? oni maja super jakosc i naprawde proste w obsludze sa te kotly

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Kocioł węglowy

Post autor: Paulina »

Moim zdaniem warto byłoby zastsnowić się nad wymiana takiego kotła na bardziej ekologiczny. Na stronie internetowej domowniczy/pl/dofinansowanie-do-wymiany-pieca-w-2022-roku/ jest artykuł, w którym opisane zostały różne programy, w ramach których można liczyć na dofinansowanie na ten cel ;) Polecam się z nim zapoznać :)