Reklama na facebooku

Awatar użytkownika
rooty
Posty: 94
Rejestracja: pn maja 06, 2019 12:14 pm

Reklama na facebooku

Post autor: rooty »

Czy znacie może jakąś porządną firmę, która zajmuje się reklamami na facebooku? Zastanawiam się nad skorzystaniem z tego typu marketingu, jednak nie wiem na jaką firmę się zdecydować. Macie jakieś sprawdzone propozycje? Rozmawiałem wczoraj o tym ze swoim znajomym i ten wysłał mi taką stronę https://marketing-internetowy24.pl/ofer ... -facebook/ . Myślicie, że warto zdecydować się na ich usługi?
To, czy czarny kot sprowadza nieszczęście, zależy głównie od tego, czy jest się człowiekiem, czy myszą...

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Reklama na facebooku

Post autor: lola »

Reklama w social mediach to teraz świetny sposób na wypromowanie biznesu. Ja dzisiaj trafiłąm na kreacjasukcesu/pl/social-media/ i chyba skorzystam z usług tej agencji marketingowej. Widziałam że ma bardzo rozbudowaną ofertę i atrakcyjne ceny. Ja chciałabym się teraz skupić na mediach społecznościowych w swojej firmie i potrzebuję pomocy profesjonalistów.

Paulina
Posty: 219
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Reklama na facebooku

Post autor: Paulina »

A skoro już o facebooku mowa, to czy udało Wam się już zmienić jego wygląd na nowy? Jeśli nie, to zerknijcie na stronę advist/pl/nowy-facebook-oceniamy-i-doradzamy-jak-zmienic-wyglad-fb/. Zostało tam krok po kroku opisane, jak to zrobić ;)

lunko
Posty: 760
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Reklama na facebooku

Post autor: lunko »

Tutaj znajdzreklame/pl/blog/kampanie-outdoorowe/7-kreatywnych-reklam-billboardowych-jak-wyroznic-sie-w-tlumie/ znajdziesz kilka ciekawych przykładów jak możesz tego dokonać. Moim zdaniem wpis naprawdę ciekawy i powinieneś się z nim zapoznać!

Jolka
Posty: 67
Rejestracja: ndz sie 02, 2020 7:34 pm

Re: Reklama na facebooku

Post autor: Jolka »

Inne social media też mają ogromny potencjał reklamowy. Na przykład instagram. Moim zdaniem metody promocji warto dywersyfikować i warto po niego też sięgnąć. Zanim zaczniemy działania, warto poszerzyć trochę swoją wiedzę w temacie zasięgów na insta itp. Są poradniki jak ten tearsofjoy/pl/kopalnia-wiedzy/dla-influencerow/skuteczne-hashtagi-na-instagramie-jak-robic-zeby-miec-zasiegi z których za darmo można skorzystać.

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Reklama na facebooku

Post autor: Arkadiusz1 »

Normalna rzecz. W końcu dzisiaj jesteście w stanie o wiele lepiej dobierać formę przekazu do Waszego docelowego klienta. Na pewno takie rozwiązania jak chociażby realfollow/pl/opisy-do-zdjec-instagram/ mogą okazać się przy tym niezwykle pomocne. Zwróćcie na to uwagę, bo chodzi w końcu o rozpoznawalność Waszej marki.
Tekst sponsorowany

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Reklama na facebooku

Post autor: mirka00 »

W sumie dla mnie nie ma znaczenia, jak się reklamuję, ale Instagram to jednak muszę się nauczyć obsługiwać. Wiecie, jak jest, świat idzie do przodu, a właśnie tutaj możemy jak najszybciej klienta spotkać. No i też mam nadzieję, że mnie ten portal niczym nie zaskoczy.

marysia
Posty: 381
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Reklama na facebooku

Post autor: marysia »

Poza reklamą na FB, warto rownież zastanowić się nad Instagramem. Odkąd prowadzę konto firmowe na tej aplikacji, zauważyłam duże zainteresowanie moją firmą. Wiele rzeczy dowiedziałam się ze strony https://fejmowo.pl/dm-na-instagramie/ gdzie na przykład wyjaśniają jak działa DM i wiele innych.

djonka
Posty: 248
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Reklama na facebooku

Post autor: djonka »

Konkurencja na rynku jest obecnie ogromna, dlatego podejście do działań marketingowych powinno być rozsądne. My oddaliśmy to w ręce agencji https://virtualpeople.pl/ i nie zawiedliśmy się. Polecamy Ci podjąć podobną decyzję i skorzystać z ich usług!