Gruntowa pompa ciepła do domu

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 472
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Gruntowa pompa ciepła do domu

Post autor: Perseuko »

Jestem na etapie realizowania jednego z najważniejszych projektów w moim życiu - budowy własnego domu. Mam nadzieję, że to miejsce będzie służyć mojej rodzinie przez wiele lat. Dlatego zastanawiam się nad tym, jakie technologie ogrzewania zastosować, by były one nie tylko ekonomiczne, ale również przyjazne dla środowiska. Po długich poszukiwaniach i analizach zdecydowanie przekonałem się do gruntowych pomp ciepła. Wszystko wskazuje na to, że to przyszłościowe i ekologiczne rozwiązanie. W moich poszukiwaniach natknąłem się na firmę Gejzer https://gejzer.com/kontakt.html . Wygląda na to, że mają doświadczenie w tej dziedzinie i wielu zadowolonych klientów. Czy ktoś z Was miał z nimi styczność? Jakie są Wasze doświadczenia?
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

Paulina
Posty: 221
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Gruntowa pompa ciepła do domu

Post autor: Paulina »

A skoro już jesteśmy przy temacie takich urządzeń, to czy kogoś z Was interesują może profesjonalne szkolenia pompy ciepła? Jeśli tak, to polecam w wolnej chwili zapoznać się z ofertą firmy Zymetric. Z tego, co mi wiadomo, przeprowadza ona między innymi takie właśnie kursy :)