wycena mieszkań

deborah
Posty: 528
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:46 pm

wycena mieszkań

Post autor: deborah »

Wycena mieszkań Katowice - jaką firmę polecacie?

arabica
Posty: 162
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: wycena mieszkań

Post autor: arabica »

Interesuje Cię sprzedaż mieszkania? Jak tak, to możesz potem nadać darmowe ogłoszenie na stronie pokato/pl. Do takich miejsca najwięcej zagląda osób, także masz tutaj wysokie prawdopodobieństwo, że sprzedaż tam swoje mieszkanie.

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: wycena mieszkań

Post autor: tamara »

Mnie interesuje ale zakup mieszkania. Zastanawiam się nad taką opcją jak nowe mieszkania lublin: felinpark.lalak/pl/ . Bardzo spodobały mi się zarówno te mieszkania, jak i ich lokalizacja.

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: wycena mieszkań

Post autor: sprytna »

Mnie też interesuje zakup mieszkania. Znalazłam dobrą ofertę tu cn-kaczmarek/pl/ Biuro nieruchomości które ma w swojej ofercie mieszkania na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Są na rynku od 2007r więc mają spore doświadczenie. A transakcje przeprowadzane przez to biuro są ubezpieczone.

Merta
Posty: 22
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 12:04 am

Re: wycena mieszkań

Post autor: Merta »

Gdybyście byli zainteresowani fajnymi ogłoszeniami mieszkań, to polecam Wam zajrzeć na pokato/pl/nieruchomosci/mieszkania Sporo ofert z różnych regionów Polski.

lunko
Posty: 774
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: wycena mieszkań

Post autor: lunko »

Przez moje problemy zastanawiam się jak wyglądają niepłacone alimenty a licytacja nieruchomości przez komornika. Wyczytałem, że firma GRB Nieruchomości mogłaby mi pomóc w sprzedaży mieszkania zajętego przez komornika mieszkania. To mnie pociesza, bo w ten sposób mógłbym pozbyć się problemu.