Drukarka

Awatar użytkownika
Tobi74
Posty: 78
Rejestracja: czw cze 06, 2019 11:14 am

Drukarka

Post autor: Tobi74 »

Zastanawiasz się nad zakupem sprawdzonej drukarki? Obecnie jest ona potrzebna chyba każdemu, kto pracuje zdalnie. Mogę więc Ci polecić tą listę polecanych drukarek https://lifesgoodblog.pl/drukarka-do-domu/ . Znajdziesz tam naprawdę porządny i sprawdzony sprzęt, który z pewnością będzie Ci długo służył. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym, bo według mnie lepszego sprzętu nie znajdziesz.
Tak oto dążymy naprzód, kierując łodzie pod prąd, który nieustannie znosi nas w przeszłość.

arabica
Posty: 154
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Drukarka

Post autor: arabica »

Drukarka jest to sprzęt, który powinien znaleźć swoje miejsce czy to w biurze, czy to domu. Praktycznie cały czas coś jest do drukowania, także jest to niezbędny sprzęt. Z tego co zauważyłam nadal wiele osób decyduje się na tanie drukarki atramentowe. Czy faktycznie warto taką drukarkę kupić, czy lepiej może laserową?

Olina
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 12:32 pm

Re: Drukarka

Post autor: Olina »

Jeśli ktoś z Was potrzebowałby dobrej jakości papier fotograficzny to mogę polecić z tego sklepu drukuj24/pl/papier-i-papier-fotograficzny-do-drukarek.html . Sama jeszcze go nie zamawiałam, ale widziałam, jakie na nim wychodzą doskonałe zdjęcia. Mój brat ostatnio kupował ryzę i namawiał też mnie do zakupu. Czasem mi się przydaje taki papier, więc chyba też go kupię.