Jaka restauracja z sushi?

Awatar użytkownika
Ponczek
Posty: 7
Rejestracja: pn mar 23, 2020 6:08 pm

Jaka restauracja z sushi?

Post autor: Ponczek »

Hej! Poszukuję dobrej i sprawdzonej restauracji, która oferuje pyszne sushi. Bywacie w takich lokalach i możecie polecić coś naprawdę sprawdzonego? Zależy mi na świeżych daniach oraz przyzwoitych cenach. Osobiście sam trochę poszperałem w internecie i trafiłem na ten link sushiking/pl/. Wiecie coś na temat tej restauracji? Może ktoś z was miał z nią styczność? Z tego co widzę to mają oni całkiem sporo pozytywnych opinii. Warto się na nich zdecydować, czy może lepiej poszukać czegoś innego? Koniecznie dajcie znać, czekam na wasze odpowiedzi. Wielkie dzięki za pomoc!
Pokój bez książek to jak ciało bez duszy.

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Jaka restauracja z sushi?

Post autor: poranek »

Jeśli chodzi o sushi to ja nie przepadam za takim jedzeniem. Wolę bardziej tradycyjne jedzonko bo jest one znacznie smaczniejsze i treściwsze. Poza tym odkąd dowiedziałam się, że w Warszawie jest Restauracja U Wienawy to bardziej polubiłam takie tradycyjne dania. W dodatku jest to restauracja w której znajdziemy dania kuchni oficerskiej a taka kuchnia od zawsze była bardzo smaczna i wyjątkowa. Do tego możemy napić się lampki pysznego wina czy innego trunku oficerskiego.

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Jaka restauracja z sushi?

Post autor: walicja »

Jeśli chodzi o restaurację to nie ważne jak rodzaj jedzenia w niej podajemy ważne jest to gdzie zaopatrujemy się w wyroby mięsne. Bo według mnie ma to bardzo ogromne znaczenie. To też nam zależało na takiej firmie z rodzinnymi tradycjami dla której liczy się przede wszystkim jakość danego wyrobu a nie ilość. I właśnie w Karol – Zakłady Mięsne to wszystko znaleźliśmy. A że można tam kupować hurtowo to dla nas tym lepsze rozwiązanie.

Zafira
Posty: 64
Rejestracja: pt maja 08, 2020 4:27 pm

Re: Jaka restauracja z sushi?

Post autor: Zafira »

Już niedługo będę Was mogła zaprosić do własnej restauracji sushi :) Cieszę się niesamowicie, bo naprawdę od długiego czasu marzyłam o własnym lokalu. Właściwie mamy już całe wyposażenie tylko jeszcze trzeba skompletować odzież dla personelu. Choćby taka bluza kucharska , która powinna być wykonana z dobrego gatunkowo materiału. Można je dostać w sklepie gastromania/pl i właśnie u nich kilka zamówię.