Leczenie alkoholizmu

Krecha
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:50 pm

Leczenie alkoholizmu

Post autor: Krecha »

Cześć kochani, mój tata ma problem z alkoholem. Nie wiem już jak mam mu pomóc bo meetingi i spotkania AA w niczym nie pomogły a wydaje mi się, że tylko terapia w ośrodku może go wyciągnąć ze szpon nałogu. Znajoma poleciła mi ośrodek Forest. Podobno mają fachową i wykwalifikowaną kadrę medyczną a także super warunki w których podopieczni nie czują się jak na odwyku ale jak na wakacjach

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Leczenie alkoholizmu

Post autor: Arkadiusz1 »

Jeśli i Wy wpadliście w ten straszny nałóg, to na pewno nie wolno się Wam godzić na życie z nim. Najrozsądniej byłoby wybrać się do psychologów z psychomedic/pl/psychiatra-lodz/ i wspólne zwalczenie tego świństwa. Wiem po bliskich mi osobach, jak bardzo ciepią wszyscy w otoczeniu alkoholika. Nie róbcie tego swojej rodzinie.
Tekst sponsorowany

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Leczenie alkoholizmu

Post autor: Maczko0 »

Koniecznie terapia, samemu nie da się chyba z tego wyjść. Takie ośrodki jak Tratwa w Wiśle są pod tym względem niezawodne i warto się do nich zgłosić

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Leczenie alkoholizmu

Post autor: Arkadiusz1 »

Jeśli zmagacie się z tak poważnymi problemami, to nie powinniście na nic czekać. Już teraz sięgnijcie po odpowiednią pomoc. Na przykładzie tego, jak działa wsparcie oferowane przez Klinikę Pschomedic, możecie lepiej poradzić sobie z tym problemem. Najlepiej zajrzyjcie do psychomedic/pl/psychiatra-lodz/ i zwróćcie uwagę na to, dlaczego taka pomoc mogłaby być dla Was tak skuteczna.
Tekst sponsorowany

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Leczenie alkoholizmu

Post autor: Arkadiusz1 »

Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której działoby się coś złego z Waszym zdrowiem, a Wy byście nie reagowali. Najrozsądniej będzie od razu zajrzeć do psychomedic/pl/psychiatra-wroclaw/ i umówić się na konsultacje psychologiczne do kliniki Psychomedic.pl. W ten sposób możecie liczyć na najlepszą opiekę, a to bardzo ważna rzecz.
Tekst sponsorowany

Zafira
Posty: 64
Rejestracja: pt maja 08, 2020 4:27 pm

Re: Leczenie alkoholizmu

Post autor: Zafira »

Specjalny program związany z ograniczeniem picia alkoholu prowadzi Ośrodek Borowik. Wiele osób chwali sobie warunki pobytu w tej placówce oraz podejście personelu do podopiecznych. Terapie są efektywne i pacjenci szybko dochodzą do siebie. Z pewnością warto się umówić na wizytę oraz pobyt.