Sklepy zoologiczne

Awatar użytkownika
Tobi74
Posty: 78
Rejestracja: czw cze 06, 2019 11:14 am

Sklepy zoologiczne

Post autor: Tobi74 »

Zapewne większość z nas wie, jak drogie potrafią być dzisiejsze sklepy zoologiczne. Na szczęście w dobie internetu do dyspozycji mamy mnóstwo sprawdzonych rozwiązań. Na pewno jednym z nich jest sklep https://weterynaryjny.pl/ . Prowadzą swoją działalność już od dawna, dzięki czemu każdy znajdzie tam coś dla siebie. Ich asortyment jest po prostu ogromny.
Tak oto dążymy naprzód, kierując łodzie pod prąd, który nieustannie znosi nas w przeszłość.

Paulina
Posty: 219
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Sklepy zoologiczne

Post autor: Paulina »

Ja najczęściej robię zakupy w sklepach zoologicznych on-line. Na przykład suchą karmę dla psa zamawiam zawsze na zapas w sklepie internetowym babuzoo/pl/karmy-suche-dla-psow. Nie dość, że ma tam ona atrakcyjną, niewygórowaną cenę, to jeszcze nie muszę dźwigać jej ze sklepu - kurier dostarcza mi ją pod same drzwi ;) Polecam ;)

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Sklepy zoologiczne

Post autor: farah557 »

Niedawno odwiedziłem mój lokalny sklep zoologiczny i kupiłem u nich coś takiego - notione/com/sklep/lokalizator-psa-kota Nawet nie wiedziałem, że takie rzeczy mają w ofercie, to raczej malutki sklepik a tu taka niespodzianka :) Już kiedyś zastanawiałem się nad lokalizatorem i nie wiem czemu miałem takie obawy. Fajna sprawa dla uciekających zwierzaków.

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Sklepy zoologiczne

Post autor: Maczko0 »

U mnie to zależy, w sieci to głównie zamawiam jedzenie dla psa, ale to na psibufet/pl/ Bo mają wysokiej jakości a mi zależy żeby pies jadł jak najlepiej

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Re: Sklepy zoologiczne

Post autor: agnieszka354 »

Jeśli szukacie dobrych produktów dla swojego psa, w tym produktów do higieny jamy ustnej to zdecydowanie mogę polecić produkty z babuzoo/pl/higiena-jamy-ustnej-psa, gdzie znajdziecie różne płyny, żele, a nawet tabletki do pielęgnacji jamy ustnej zwierzaka.

Awatar użytkownika
michal111
Posty: 7
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 6:51 pm

Re: Sklepy zoologiczne

Post autor: michal111 »

Jeśli jesteś właścicielem sklepu to przydadzą Ci się standy eliptyczne, aby położyć na nich poszczególne gadżety reklamowe. Ja nasze standy zamówiłem ze sklepu dmdisplay/pl/, która podobne standy produkuje hurtowo. Standy są profesjonalnie zrobione i doskonale prezentują się w sklepach.
To człowiek zawsze stwarzał swoich bogów, nie zaś oni jego.