co czytacie

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

co czytacie

Post autor: łobuziak »

Jakie książki lubicie czytać? Fntazy, kryminały czy może oparte na faktach autentycznych?

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: co czytacie

Post autor: sprytna »

Jak szukasz interesującej książki to zobacz ta ofertę tu taniaksiazka/pl/transsybery ... 29675.html Autor wybrł się w podróż najdłuższą linią kolejową - 9,949km koleją transsyberyjską. Zabiera w tą podróż i czytelnika pokazując azjatyckiej części Rosji

Zafira
Posty: 64
Rejestracja: pt maja 08, 2020 4:27 pm

Re: co czytacie

Post autor: Zafira »

Słyszeliście może o Suzanne Collins woblink/com/autor/suzanne-collins-5872 ? Wśród moich znajomych ostatnio często się mówi o tej amerykańskiej pisarce i chyba będę musiała kupić jakieś jej książki. Wprawdzie widziałam już jej ekranizacje ale nigdy nie miałam okazji poznać treści jej autorstwa. Muszę to nadrobić.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: co czytacie

Post autor: paulinajacka »

Polecam zajrzeć na stronę okiemkobiety/pl/ , gdyż na tym blogu dla kobiet można znaleźć mnóstwo ciekawej wiedzy i informacji, które być może staną się inspiracją do podjęcia zmian w swoim życiu. Można znaleźć przydatną wiedzę w zakresie podróży, zmiany pracy czy remontów w mieszkaniu. Myślę, że ze względu na różnorodność tematyczną, każdy znajdzie coś dla siebie.
paulina modra

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: co czytacie

Post autor: karamba »

Aktualnie to ja sobie na nowości wydawnicze patrzę, bo nie mam już co czytać. Wszystko, co mam, już dawno jest przeczytanie, a nie mam ochoty sięgać po 5 raz to samo. Większość już przeczytałam kilka razy. Ogólnie bardzo lubię to hobby. Ja się tak relaksuję, ale i wzbogacam.

greta
Posty: 39
Rejestracja: wt mar 09, 2021 10:01 am

Re: co czytacie

Post autor: greta »

Ogólnie to bardzo lubię poradniki, sporo ich kupuję w tym zwierciadlo/pl/sklep sklepie bo są przystępne ceny i atrakcyjny autorzy. Tematyka też bardzo mi odpowiada.

emi
Posty: 14
Rejestracja: pt mar 05, 2021 12:23 pm

Re: co czytacie

Post autor: emi »

Różnego typu książki online na pewno znajdziecie tutaj ibuk/pl/ . Jest tam sporo różnych propozycji. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Myślę, że warto obecnie stawiać na tego typu rozwiązania, bo są one bezpieczne. Poza tym szybko można mieć dostęp do ulubionych tytułów, co generalnie jest ogromnym plusem.

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: co czytacie

Post autor: dorka4 »

Tutaj ksiegarnia.pwn/pl/wielkielitery jest namiar na księgarnię, która ma naprawdę ciekawe rozwiązania. Znajdziecie tutaj książki z dużą czcionką. Jest to super sprawa dla osób, które mają słabszy wzrok i to z różnych względów. Myślę, że warto przede wszystkim wybierać pozycje, które nas zainteresują i wypełnią wolny czas.

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: co czytacie

Post autor: Maczko0 »

Ja staram się ciągle stawiać na jakieś nowości, w sensie nie zamykać na 1 gatunek czy 1 autora. Teraz poznaje Lema - inverso/pl/blog/stanislaw-lem-najlepsza-ksiazka dowiedziałam się że w ogóle jest rok Stanisława Lema i chce parę jego dzieł przeczytać :)

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: co czytacie

Post autor: armonia »

Czytam to co wpadnie mi w oko :) na ogół przeglądam jakieś nowości na stronie taniaksiazka/pl/tanie-podreczniki-szkolne-na-rok-2020-2021-ksiegarnia-internetowa-a-562.html i zamawiam o co wydaje się interesujące. Zależy też ile mam czasu bo bywa że jedną książkę czytam tydzień