Samochód zastępczy

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 223
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Samochód zastępczy

Post autor: Wajkud »

Czy ktoś z was chciałby zapewnić sobie samochód zastępczy? Jeśli tak, to zdecydowanie mogę wam polecić taką ofertę https://zastepczy.org/tu/warta-samochod-zastepczy-z-oc/ . Osobiście sam z niej korzystam od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że jestem z niej bardzo zadowolony. Według mnie ciężko jest znaleźć coś lepszego.
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Samochód zastępczy

Post autor: tamara »

Warto wiedzieć, że istnieje też taka opcja jak auto zastępcze z OC sprawcy Lublin Speed-Bus: pomocdrogowalublin/pl/auto-zastepcze-z-oc-sprawcy/ . Dla wielu jest to dobra możliwość gdyż nikt nie chce rezygnować z jazdy samochodem.

marysia
Posty: 384
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Samochód zastępczy

Post autor: marysia »

Opcją, którą również możesz wziąć pod uwagę jest wypożyczalnia samochodów Kraków Tym bardziej że oferują świetne warunki i bardzo niskie ceny. Im dłużej jeździsz takim samochodem, tym mniej płacisz i jest to bardziej opłacalne, dlatego ja zawsze pod ręką mam numer do ComfortCar.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Samochód zastępczy

Post autor: lunko »

Co do samochodów to ja wam powiem że szukam dla swojego teraz dobrej polisy ubezpieczeniowej, col mi polecacie? Tutaj kalkulatorubezpieczeniasamochodu/pl/ czytam na ten temat trochę ale jest na rynku tyle ofert że nie wiem na jaką ostatecznie się zdecydować.

Awatar użytkownika
Tobi74
Posty: 78
Rejestracja: czw cze 06, 2019 11:14 am

Re: Samochód zastępczy

Post autor: Tobi74 »

Tutaj https://www.readytodrive.pl na pewno znajdziesz jakieś rozwiązanie dla siebie. Mają tam niezawodną flotę, dzięki czemu nie będziesz musiał się denerwować kwestią niesprawnego auta zastępczego. Poza tym sprawdź sobie ich opinie w Internecie. Są bardzo pozytywne. Moim zdaniem to lider w tym zakresie.
Tak oto dążymy naprzód, kierując łodzie pod prąd, który nieustannie znosi nas w przeszłość.

tutsi
Posty: 115
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Samochód zastępczy

Post autor: tutsi »

Ja też przez jakiś czas jeździłam autem zastępczym, po tym jak byłam uczestnikiem kolizji drogowej. I tak uważam, ze warto dbać o wnętrze takiego samochodu. Ja ostatnio kupiłam świetne pokrowce na fotele samochodowe w sklepie Specjal Auto specjal.auto/pl/kategoria-produktu/ochrona-foteli/. Tu szyją je na miarę, według indywidualnego zamówienia klienta. Niewygórowane ceny, świetna jakość, szybka realizacja zamówień.

Molly
Posty: 145
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Samochód zastępczy

Post autor: Molly »

Ktoś wspomniał o wypożyczalni aut. W takiej sytuacji to może być dobre rozwiązane, zwłaszcza jeśli skorzystacie z możliwości carsharingu. Tutaj beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-katowice/ taka wypożyczalnia. Pojazdy mają w prawie każdym mieście w Polsce. Do tego konkurencyjne ceny. Można także pojazd wynająć na dłuższy czas. Wszystko do dogadania.

marysia
Posty: 384
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Samochód zastępczy

Post autor: marysia »

Faktycznie, warto poruszyć także temat samochodów zastępczych, a to dlatego że nie każdy ma doświadczenie w tym temacie. Sprawa ma się tak, że Konkretnie: na jaki czas samochód zastępczy z OC sprawcy Compensa Po prostu na takie pytania warto znać odpowiedzieć i korzystać z usług sprawdzonych, doświadczonych firm.

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Samochód zastępczy

Post autor: armonia »

Różne sytuacje w życiu się zdarzają, w tym także wypadki czy awarie i wtedy potrzebne jest auto zastępcze. Czasami uda się je dostać z ubezpieczenia, a czasami trzeba będzie wynając na własny koszt. W razie czego polecam wypożyczalnię Flex ponieważ oferuje konkurencyjne ceny

minella
Posty: 105
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:54 am

Re: Samochód zastępczy

Post autor: minella »

Mam w planach wynajem samochodu bo mój się zepsuł. Zawsze się właśnie bałam co będzie jak zdarzy się wypadek samochodu z wypożyczalni . Doczytałam w końcu że nie mam się czym martwić bo w takiej sytuacji koszty naprawy pokrywa ubezpieczenie a ja dostanę inne auto do kontynuowania podróży