Zwierzęta

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Zwierzęta

Post autor: Sanfiko »

Nie no bedziesz miał na to wiele środków, ale z tego co ja zauważyłam po moich zwierzakach to najbardziej skuteczne sa takie mojzdrowyfutrzak.bayer/com/pl/pasozyty/robaki/inwazje-nicienia-u-kotow/ obroże przeciw pchłom . W końcu musi to być cos skutecznego i by zdawało rezultat. Pies moze latać po dworze a nic się nie bedzie do niego przyczepia

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Zwierzęta

Post autor: walicja »

Hejka. Ależ to oczywiste, że o zwierzaka należy jak najlepiej dbać. Do tego także zalicza się taka chociażby obroża na pchły i nie tylko. Bardzo ważne jest to w jaki sposób dbamy o żywienie naszego pupila. W przypadku psów warto mieć jakieś smaczne i zdrowe przekąski. Ja znalazłam takie bult/pl/produkt/gesi-przelyk-dla-psa/ które bardzo zasmakowały naszemu psu. I w cale mu się nie dziwię, bo naturalny zapach mięsa zachęca do żucia, a niewielka wilgotność sprawia, że zjedzenie go zajmuje więcej czasu.

tutsi
Posty: 114
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Zwierzęta

Post autor: tutsi »

najwazniejsze, to zapewnić zwierzakom dostęp do opieki lekarskiej na wysokim poziomie. ja mieszkam w Krakowie i tu chodzę zawsze do kliniki weterynaryjnej Arka na ulicy Chłopskiej 2A. Super lekarze, mający ogromną wiedze i doświaczenie także w leczeniu mocno skomplikowanych przypadków. Na miejscu można wykonac pełną diagnostykę, jest nawet szpital.

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Zwierzęta

Post autor: Maczko0 »

a pamietacie by dbac o jakosc jedzenia dla zwierzat? jesli chodzi o psia karme to ja moge polecic posilki od psibufet/pl/ - sa jakosci human grade, maja faktycznie super sklad i nie zawieraja barwnikow czy konserwantow dzieki czemu dostarczamy psu to co najlepsze mega polecam

marysia
Posty: 381
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Zwierzęta

Post autor: marysia »

Jeśli interesuje was temat zwierząt, to zostawiam wam namiar na ten artykuł: posadzimy/pl/blog/dzik-niedoceniany-mieszkaniec-polskich-lasow/ z którego dowiecie się, jak ważną rolę pełnią dziki w lesie. Ja nie zdawałam sobie wcześniej z tego sprawy.

lunko
Posty: 761
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Zwierzęta

Post autor: lunko »

Ze zwierząt które ja chcę mieć to na pewno swojego własnego konia. Ucze się właśnie jazdy konnej w stadninie, tutaj equishop/com/pl/blog/jak-nauczyc-konia-spokojnego-stania-podczas-wsiadania-n294 czytam jak nauczyć konia spokojnego stania podczas wsiadania na niego. Na pewno to mi się przyda.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Zwierzęta

Post autor: paulinajacka »

Posiadając zwierzaka warto pamiętać, że powinien mieć on zapewnione godne warunki do bytu. Na stronie 1procent.viva.org/pl możecie poznać fundację, która dba o to, aby odrzucane, bezdomne i maltretowane zwierzęta znalazły nowy dom i doszły do zdrowia. Możecie oddać im 1% swojego podatku, aby mogli się rozwijać i robić coraz więcej dla niechcianych zwierząt.
paulina modra

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Zwierzęta

Post autor: kasiunia »

W wielu domach żyją różne zwierzęta a ich właściciele , najczęściej świadomi obowiązków jakie ich czekają zapewniają im warunki do tego by zwierzęta mogły prawidłowo żyć i się rozwijać. Zwierzętom trzeba zapewnić odpowiednią opiekę weterynaryjną oraz warunki do życia w naszych domach.Do tego potrzebujemy odpowiednich akcesoriów , gadżetów i po prostu karmy dla zwierząt. Jeśli chodzi o opiekę weterynarza mam bardzo fajnego gościa, który widać ,że kocha te zwierzęta .Karmę i potrzebne akcesoria ? - mamy swój zoo sklep w galerii Franowo i dokonujemy niezbędnych zakupów.

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Zwierzęta

Post autor: armonia »

Właściwa dieta i suplementacja mają kluczowe znaczenie w dbaniu o zdrowie zwierzęcia. Oleje CBD oferują wiele korzyści zdrowotnych, w tym zapobieganie chorobom i wzmacnianie organizmu. Oleje CBD dostępne na https://hempets.pl/ są nie tylko testowane weterynaryjnie, ale także zatwierdzone, co czyni je niezawodnymi produktami zapewniającymi optymalne zdrowie naszych zwierzaków :) Stosujecie może?

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Zwierzęta

Post autor: farah557 »

Wszyscy właściciele zwierząt domowych powinni mieć świadomość, że popularne i modne rośliny doniczkowe są po prostu trujące dla naszych milusińskich. Tutaj https://www.ogarnijogrod.pl/rosliny-trujace-dla-kotow/ opisano trujące rośliny dla kotów.