muzyka

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

muzyka

Post autor: poranek »

Tyle się ostatnio mówi o muzyce i tego że powstaje coraz więcej takich programów. Sama bardzo lubię śpiewać i nawet kiedyś chciałam zdawać do szkoły muzycznej ale jakoś mi to przeszło. Jednak gdy znalazła takie szkolenia online w Chce Zostać gdzie mogę bardziej podszkolić swój wokal i to z samą Elżbietą Zapendowską to postanowiłam spróbować i zobaczyć jak to jest. A Wy skorzystalibyście z takiego szkolenia?

Awatar użytkownika
stekloder
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 5:19 pm

Re: muzyka

Post autor: stekloder »

Według mnie warto poszukać jeszcze ofert w internecie. Tam znajdziesz mnóstwo propozycji.
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: muzyka

Post autor: lola »

Jeśli szukasz słuchawek dousznych to polecam ten artykuł magazyn.ceneo/pl/artykuly/apple-airpods-pro-dane-techniczne Znajdziesz w nim najnowsze słuchawki od apple. Są bardzo fajne i solidne. Myślę, że warto zwrócić na nie uwagę zwłaszcza jeśli bardzo lubisz słuchać muzyki i denerwują cię słuchawki na kablu.

Grazka123
Posty: 16
Rejestracja: wt lis 03, 2020 11:21 am

Re: muzyka

Post autor: Grazka123 »

Szukasz plików które będą potrzebne do twoich studiów albo pracy? na serwisie twojlimit/pl/ddownload-premium powinienes bez problemu znaleść takie rzeczy. Bez dodatkowych ukrytych opłat możesz kupić konto premium i bez problemu będziesz mógł ściągać potrzebne pliki

marysia
Posty: 374
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: muzyka

Post autor: marysia »

Słuchajcie, a czy ktoś z was śpiewa? Ja dopiero zaczynam swoją przygodę ze śpiewem, dlatego chciałabym kupić mikrofon, aby móc szlifować swoje umiejętności. W sieci znalazłam namiar na ranking rapstore/pl/mikrofony-pojemnosciowe-ranking/ i zastanawiam się, czy ktoś z was już z niego korzystał?

djonka
Posty: 246
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: muzyka

Post autor: djonka »

A muzyke klasyczna lubicie? ja bardzo sobie cenie polskich kompozytorow, szczegolnie utwory Pendereckiego, dlatego mega mnie ucieszylo, ze powstal taki projekt jak pendereckisgarden/pl/pl gdzie mozna nie tylko posluchac utworow mistrza, ale tez pozwiedzac wirtualnie stworzony ogrod :D

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: muzyka

Post autor: Molly »

Moim zdaniem dużą popularnością cieszy się obecnie polski hip hop. Mamy wiele gwiazd, które nagrywają w tym nurcie. Tutaj preorder/pl/muzyka/2351203,kizo macie namiar na wydawnictwa rapera o pseudonimie Kizo. Fajne brzmienie. Nowoczesne podejście do tematu. Ciekawe teksty i nuta wpadająca w ucho. Warto przesłuchać.

minella
Posty: 105
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:54 am

Re: muzyka

Post autor: minella »

Myślę że tak ale mnie najbardziej kręci muzyka klubowa a tu smyk/com/ksiazki-muzyka-film/muzyka/mlodziezowa/klubowa.html widziałam takie obniżki że nie mogłam się powstrzymać i kilka z nich sobie zamówiłam.

arabica
Posty: 149
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: muzyka

Post autor: arabica »

Oj mi muzyka towarzysz już od narodzin. Nie wyobrażam sobie bez niej życia, dlatego poświęciłam się zespołowi. Właśnie znalzłąm firmę dzwiekowa/pl/space/bystrzycka-69/ , gdzie są sale prób i teraz chce już całkiem intensywnie pracować z moim zespołem. Tak, aby za jakiś czas nawet nagrać płytę.

marysia
Posty: 374
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: muzyka

Post autor: marysia »

Poszukuję właśnie sprawdzonego namiaru na kogoś, kto pomógłby mi w produkcji płyt winylowych. Jakiś czas temu dostałam namiar na firmę xdisc i nie ukrywam, że chyba się do nich zgłoszę, żeby poznać więcej szczegółów. Dajcie znać, co wy na ich temat uważacie.