Dzień Babci

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Dzień Babci

Post autor: poranek »

Witajcie. Zastanawialiście się może nad tym czy by nie przekonać dzieci do nauczenia się może jakiegoś wierszyka z okazji Dnia Babci? Bo założę się że każda babcia bardzo ucieszy się z takiego prezentu. Więc szukałam jakiś fajnych wierszyków i tak znalazłam tutaj swiat-rodzicow/pl/Wierszyki-na-dzien-babci nawet kilka bardzo fajnych i niedługich wierszyków. Teraz pozostaje mi tylko nauczyć dzieciaki tego wierszyka.

Paulina
Posty: 219
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Dzień Babci

Post autor: Paulina »

Rzeczywiście, jest już grudzień, więc lada chwila Dzień Babci :) Kto z Was ma już kupione prezenty na tą okazję? Ja ostatnio trafiłam na stronie internetowej coteca/pl/zestawy-prezentowe/2046-zestaw-herbat-dla-babci-.html na bardzo fajny zestaw herbat dla babci. Moja babcia bardzo lubi pić herbatę, więc wydaje mi się, że mogłaby się z takiego prezentu ucieszyć ;) A Wy jak sądzicie?

marysia
Posty: 381
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Dzień Babci

Post autor: marysia »

Wiesz co, upominki na dzień babci i dziadka możesz też znaleźć w ofercie: cupandyou/pl/prezenty/dla-babci-i-dziadka.html i moim zdaniem, jest to jeden z lepszych wyborów. A to dlatego, że dziadkowie uwielbiają praktyczne prezenty a kawy i herbaty nigdy nie jest za dużo. Ozdobne opakowania i takie gift boxy, w zestawie z kubkiem, filiżanką czy zaparzaczem na pewno wywołają uśmiech na ich twarzach

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Re: Dzień Babci

Post autor: Sanfiko »

Bilety do teatru/opery/filharmonii, suszarkę do owoców jeśli lubi, kremy 50+/70+ jak nie do twarzy, to pięty posmaruje, kościołowe kolczyki, może torebkę małą, albo jak już ma więcej lat to taki wózek na zakupy żeby jej łatwiej było. Nie wiem w jakiej kondycji jest Twoja babcia Przepiękne dekoracje do domu znajdziesz również na tej stronie: andyceramika/pl/ W sklepie mozna znaleźć outlet ceramiki Bolesławiec - tak wieć ręcznie malowane ceramiczne cacka mozna kupic znacznie tanie

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Dzień Babci

Post autor: farah557 »

Ja mojej babci na jej święto planuję podarować pobyt w uzdrowisku. Bardzo ciężko jest się jej pozbierać po covidzie, więc taka rehabilitacja bristolbusko/pl/oferta/rehabilitacja-po-covidzie-zdrowe-pluca, z pewnością się jej przyda.

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 469
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Re: Dzień Babci

Post autor: Perseuko »

Na dzień babci świetnym prezentem na pewno będzie kanwa do haftu - babcie mają dużo wolnego czasu, a tego typu prezent to sposób na kreatywne spędzenie wolnego czasu. Na stronie https://haftkrzyzykowy.com.pl/135-konie znajduje się wiele wzorów, między innymi w kształcie koni - myślę, że znajdziesz coś, co Cię zainteresuje. Daj znać, czy zamówiłeś!
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

gbasia1
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 8:41 am

Re: Dzień Babci

Post autor: gbasia1 »

W tym roku trochę wcześniej pomyślałam nad prezentem dla mojej babci. Wybrałam naszyjnik od sadva/pl/pl/3-bizuteria, bo babcia wspominała, że brakuje jej jakiejś eleganckiej biżuterii. Zdecydowałam się na srebro, bo idealnie do niej pasuje. Przy okazji wybrałam również kolczyki dla siebie, bo ta firma jest świetna.

powder
Posty: 23
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:06 pm

Re: Dzień Babci

Post autor: powder »

Z okazji Dnia Babci można kupić naprawdę wiele ciekawych prezentów, jednak w przypadku mojej Babci, która ma dopiero 60 lat zdecydowałam, że wybiorę coś z biżuterii. Na stronie elori/pl/k/bizuteria_damska/naszyjniki/ znalazłam w przystępnej cenie złoty naszyjnik ze stali chirurgicznej, która jest bezpiecznym produktem dla alergików, także wybór idealny. Babcia często chodzi do teatru z sąsiadem, więc będzie go regularnie nosić.

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: Dzień Babci

Post autor: łobuziak »

Moja babcia dużo czyta. Ja dla niej znalazłem taką ofertę tu taniaksiazka/pl/sklep-z-tysiacem-cudow-agnieszka-krawczyk-p-1620819.html Książka która wywołuje uśmiech na twarzy. To książka na poprawę nastroju, wyciszenie się po ciężkim dniu pracy. Myślę że babci się spodoba.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Dzień Babci

Post autor: kasiunia »

Już sama wasza obecność , będzie największym prezent dla Babci. Jeśli już chodzi o konkretne prezenty zorientujcie się czym babcia się się interesuje, jakie ma hobby, co lubi. Moja jak wszyscy wiedzą bardzo interesowała się malarstwem i sztuką współczesną więc najlepszy będzie współczesny malarz i jego reprodukcje. Babcia była bardzo zadowolona.