Jaki prezent na Walentynki?

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Jaki prezent na Walentynki?

Post autor: poranek »

Chciałabym a może bardziej ciekawi mnie jakie prezenty dajecie z okazji Walentynek? Bo jak do tej pory nie przywiązywałam wagi do tego dnia, dlatego też w tym roku chciałbym to zmienić. W tym celu przeszukuję internet aby znaleźć jakiś ciekawy pomysł na prezent. I tak też udało mi się znaleźć tę stronę magazyn.ceneo/pl/artykuly/Jaki-prezent-na-walentynki na której to opisują kilka całkiem fajnych pomysłów na prezent z takiej okazji.

Prywatka
Posty: 32
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:28 pm

Re: Jaki prezent na Walentynki?

Post autor: Prywatka »

W moim przypadku jest tak,że daje taki prezent,który będzie przydatny,który sprawi radość,a niekiedy nawet miłe zaskoczenie.W tym roku, z racji tego,że moja druga połówka to fan sportu,podaruję mu hulajnogę elektryczną,efektownie zapakowaną,jak na Walentynki przystało.
hulajnogi elektryczne są obecnie bardzo modne,a spory ich wybór oferuje sklep sportowy Spokey.

Paulina
Posty: 221
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Jaki prezent na Walentynki?

Post autor: Paulina »

Mężczyzna na pewno ucieszy się z jakiegoś gadżetu do auta, ewentualnie kosmetyków samochodowych. Bardzo fajne widziałam ostatnio w sklepie internetowym carstyle/pl/kosmetyki-samochodowe/, polecam więc się tam rozejrzeć w wolnej chwili ;)

marysia
Posty: 383
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Jaki prezent na Walentynki?

Post autor: marysia »

Z tego co się orientuję, to największy wybór prezentów na walentynki, ale też na inne okazje jest w sklepie gifted Jak znajdziecie wolną chwilę w trakcie pracy bądź po pracy, to warto się rozejrzeć. Może akurat i wam coś wpadnie w oko :)

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: Jaki prezent na Walentynki?

Post autor: łobuziak »

A moze taka oferta na prezent dla chłopaka, mężczyzny - zobacz tu smaczajama/pl/pl/p/Gin-Strange-Luve-Pink-40-0%2C7l/10110 To słodka wersja ginu Strange Luve Pink. Można pić z tonikiem, a też pasuje do drinków czy koktajli. Moim zdaniem nadaje się na walentynkowy prezent.

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: Jaki prezent na Walentynki?

Post autor: sprytna »

Ja postanowiłam że na Walentynki mój chłopak dostanie tą książkę tu taniaksiazka/pl/wedrowka-dusz-tajemnice-zycia-po-zyciu-michael-newton-p-1317200.html Należy on do ludzi poważnych, myślących. Dlatego przypuszczam że książka o rozważaniach na temat rozmyślań nad sensem życia, losami duszy po śmierci - mu przypadnie do gustu.

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Jaki prezent na Walentynki?

Post autor: Maczko0 »

Ja polecam się porozglądać za jakąś seksowną bielizną np. tego typu valetta/pl/collections/komplety-bielizny-koronkowej Najlepsza oczywiście jest koronkowa :)