Zakupy spożywcze

lunko
Posty: 779
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: lunko »

Jeśli to właśnie Wy będziecie otwierali sobie własny sklep, to polecam zainteresować się taką opcję, jak wyposażenie sklepów Wrocław - vonart/com/pl/ . Taka oferta jest bardzo ważna, bo oczywiście najważniejsze jest to, aby stawiać na produkty dobrej jakości, żebyście mogli w fajny sposób pokazać wszystkie swoje produkty w sklepie.

patriss
Posty: 125
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: patriss »

Oj, ja też się nad tym zastanawiam, jak to będzie wyglądało w następnych miesiącach i latach. Stąd zerkam na coś takiego jak tańsze odpowiedniki. A skoro mowa o kulinariach, to ile oleju z rzepaku używacie u siebie? Jak na to patrzycie? Chętnie się dowiem, bo jednak ważne jest dla mnie, by wszystko dobrze się układało w mojej kuchni.

Olina
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 12:32 pm

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: Olina »

Internetowe zakupy są w porządku. Jeśli jednak chodzi o spożywkę, to jeszcze nie jestem zdecydowana. Zawsze wolę najpierw powąchać i dotknąć tego, co zamierzam kupić. Zastanawiam się nad zamawianiem wyrobów wędliniarskich od Karol zakłady mięsne. Mają super opinie o swoich autorskich produktach.

tutsi
Posty: 115
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: tutsi »

w ostatnim czasie przerzuciłam się na zakupy online, tak jest wygodniej, szybciej a do tego taniej. No i w ten sposób mam łatwiejszy dostęp do produktów, których potrzebuje. I tak na przykład oleje tłoczone na zimno ( używam tylko takich) można zamówić w sklepie https://olejewielkierychnowo.pl/. Szeroki asortyment, świetna jakość produktów. Wysyłki zamówień są realizowane na bieżąco.