Nie mam pieniędzy

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Nie mam pieniędzy

Post autor: mirka00 »

Cześć, głupio to mówić, ale nie mam pieniędzy i potrzebuję odpowiedniego finansowania. Nie, żeby to w ogóle nie miało znaczenia, skąd będzie pożyczka, ale dziś ratuje mnie każda oferta. Czy, mając niskie dochody, mogę liczyć na pomoc kogoś takiego jak silesiafinanse/pl/ekspert-finansowy-jaworzno? Co wy o tym myślicie?

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Nie mam pieniędzy

Post autor: karamba »

To w sumie jak każdy z nas czasami. Dlatego może, jeśli masz jakiś problem finansowy, poszukasz sobie takiego pośrednika jak u nas doradcafinansowy-lodz/pl/ekspert-finansowy-pabianice/ ? Wiem, że w jest małe prawdopodobieństwo, że mieszkasz w Pabianicach, więc poszukaj u siebie kogoś takiego.

patriss
Posty: 125
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Nie mam pieniędzy

Post autor: patriss »

To nie powód do wstydu, czasami każdemu z nas może brakować gotówki. Stąd wydaje mi się, że nie ma to jak pomoc odpowiedniej osoby. Na stronie clskredyt/pl/dlaczego-warto-korzystac-z-uslug-eksperta-finansowego/ napisano, kto może Wam z kredytem pomóc. Moim zdaniem to bardzo dobra opcja. Sami się przekonajcie.

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Nie mam pieniędzy

Post autor: armonia »

Również miałam taki okres w życiu kiedy brakowało mi pieniędzy i bardzo mocno się zadłużyłam. Do tego stopnia, że nie byłam w stanie spłacać wszystkich rat w terminie. Na szczęście uratowała mnie konsolidacja chwilówek dla zadłużonych online i polecam tę opcję gdyby również Was coś takiego spotkało

Lucy
Posty: 47
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:44 pm

Re: Nie mam pieniędzy

Post autor: Lucy »

A skąd jesteś? Może poszukaj pożyczki prywatnej w swojej okolicy. To fajne rozwiązanie, dzięki któremu możesz dostać pożyczkę szybko i bezproblemowo. Poczytaj więcej o takich pożyczkach. Tu na przykład masz przydatny art wygodnepozyczki/pl/artykul/pozyczka-prywatna-poznan . Myślę, że będzie to optymalne rozwiązanie w Twojej sytuacji.

lunko
Posty: 770
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Nie mam pieniędzy

Post autor: lunko »

Ja również niestety mam ten problem, że nie mam pieniędzy. Planuję pożyczyć od rodziny. Tutaj https://taktofinanse.pl/taktotworcy/for ... 82nic-druk widziałam, że jest taka możliwość. Podobno trzeba wypełnić pcc-3 jak wypełnić pożyczka od rodziny. Czy ktoś z was może miał do czynienia z taką pożyczką i wypełniał ten druk?

Lucy
Posty: 47
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:44 pm

Re: Nie mam pieniędzy

Post autor: Lucy »

Wiele osób ma dziś przejściowe problemy finansowe. I nie ma się czego wstydzić. Opcja jaką są szybkie pożyczki chwilówki może być dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji. Warto jednak porównać oferty takich pożyczek i wybrać najkorzystniejszą opcję. Możesz skorzystać z tej porównywarki https://gotowkowe-pozyczki.pl/chwilowki aby wybrać coś dla siebie.