Kalkulator kredytowy

djonka
Posty: 248
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Kalkulator kredytowy

Post autor: djonka »

Orientujecie sie moze gdzie moglabym sprawdzic kalkulatory kredytowe? istnieje cos takiego? albo mozecie polecic jakis bank ktory udzieli dobrej oferty?

greta
Posty: 39
Rejestracja: wt mar 09, 2021 10:01 am

Re: Kalkulator kredytowy

Post autor: greta »

Jeśli chodzi o kalkulator kredytowy to znajdziesz go na tej saverium/pl/artykuly/kredyt-65-tys-online-skorzystaj-z-kalkulatora-i-wez-kredyt-na-65-000-zl/ stronie a co do banków to musisz sprawdzić kto ma aktualnie dobrą ofertę bo to się co chwila zmienia

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Kalkulator kredytowy

Post autor: mirka00 »

W sieci mamy tego sporo, ale czy to takie rzetelne, to ja nie wiem. Za to mogę powiedzieć, że takie venus-and-mars/com/doradca-kredytowy-warszawa/ w sumie pośrednictwo ma zawsze aktualne oferty. A wszystko dlatego, że są powiązani przede wszystkim z wieloma bankami zawsze aktualnie.

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Kalkulator kredytowy

Post autor: patriss »

Najlepszy i zawsze realny kalkulator ma firma zajmująca się pośrednictwem kredytowym. Ja wiem co mówię, w końcu też o nich takie mimookolicznosci/pl/doradca-kredytowy-warszawa/ wpisy powstają. Warto będzie ogólnie poradzić się was, jak to widać i jakie macie możliwości wy na oku. Coś poradzicie?

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Kalkulator kredytowy

Post autor: karamba »

W sumie ja to mam problem z poszukaniem kogoś, kto mi policzy wartości do kredytu. Jednak mam też wrażenie, że jeśli poszperam, to uda mi się do czegoś poważniejszego dojść. Tutaj chwileczka/pl/pozyczki-calodobowe-10-najlepszych-ofert/ mam już ogólnie dobrze opisane pożyczki chwilówki. To już coś, prawda?

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Kalkulator kredytowy

Post autor: armonia »

Kiedyś niestety nie byłam tak mądra by korzystać z kalkulatorów i wzięłam niekorzystne pożyczki co doprowadziło do sporego długu. Ale dowiedziałam się, że istnieje pożyczka oddłużeniowa i będę musiała z niej skorzystać by móc moje długi zamknąć i ruszyć dalej

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Kalkulator kredytowy

Post autor: lunko »

Zawsze też możecie zdecydować się na pożyczki od rodziny i one też mogą zostać jakoś prawnie zapisane. Nie ma z tym żadnych problemów, ale trzeba przeczytać sobie, w jaki sposób to dokładnie działa. Myślę, ze pomocne mogą być informacje na stronie provident/pl/blog/pozyczka-od-rodziny , bo ja właśnie czytam to, co jest najważniejsze. Nigdy, tak naprawdę. nie wiemy, kiedy taka pożyczka będzie nam potrzebna. A może to i my kiedyś takiej pożyczki będziemy musieli udzielić. Przeczytajcie.

iriss
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:29 pm

Re: Kalkulator kredytowy

Post autor: iriss »

Ale wiecie, że jak krajowy rejestr długów jest nami zainteresowany, bo mieliśmy jak dotąd problemy z płatnościami, to możemy nie dostać wymarzonej pożyczki? Także wiecie , lepiej wszystko płacić na bieżąco i być wiarygodnym.