ubezpieczenie na życie

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

ubezpieczenie na życie

Post autor: kasjuszka »

Cześć, potrzebuje porady... chcę się ubezpieczyć na życie ale nie wiem za bardzo jak to ogarnąć, gdzie się zgłosić

djonka
Posty: 249
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: ubezpieczenie na życie

Post autor: djonka »

Skontaktuj się z przedstawicielem od allianz/pl/pl_PL/dla-ciebie.html :) oni mają super ofertę a konsultant na pewno pomoże dobrać Ci odpowiednie warunki dla Ciebie :)

powder
Posty: 23
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:06 pm

Re: ubezpieczenie na życie

Post autor: powder »

Polisa na życie jest dobrym rozwiązaniem - oboje z mężem od ponad roku mamy wykupione te ubezpieczenie i w razie, gdy nam się coś stanie to otrzymamy zadośćuczynienie. W artykule rzeczkrotoszynska/pl/pl/651_materialy_partnera/4155_czy-przy-zakupie-polisy-na-zycie-warto-kierowac-sie-cena.html został poruszony ten temat, według mnie jak ktoś wybiera polisę na życie, której zakres jedynie obejmuje śmierć bliskiej osoby, to postępuje źle. Powinno się wybrać przynajmniej obejmujący również ciężkie zachorowania. Mam znajomego, który miał taki zakres w polisie i po zachorowaniu na nowotwór dostał bardzo duże pieniądze.

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: ubezpieczenie na życie

Post autor: armonia »

Dzięki temu że istnieje Internet ubezpieczenie można bez problemu znaleźć i porównać z innymi na stronach typu superpolisa/pl/partner/mtu24/ . Jak kupiłam nowy samochód to pierwsze co zrobiłam to weszłam na tę stronę i sprawdziłam dokładne oferty. Towarzystwo MTU24 miało najlepszy pakiet dla mnie

arabica
Posty: 162
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: ubezpieczenie na życie

Post autor: arabica »

Tak sobie teraz myślę, że przecież możecie się zgłosić do multiagencji unilink/pl/placowki/warszawa-kruczkowskiego i oni dopasują do waszych potrzeb oraz oczekiwań odpowiednią polisę. Oni w tym zakresie mają spore doświadczenie, wiedzę. A przy tym wszystkim, współpracują tylko ze sprawdzonymi ubezpieczycielami.

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: ubezpieczenie na życie

Post autor: Maczko0 »

A korzystacie też z innych opcji i kupujecie na przykład Ubezpieczenie mieszkania ? Moim zdaniem warto, bo za małą kwotę możemy być zabezpieczeni na wszelki wypadek i nie martwić się o ewentualne problemy

lunko
Posty: 781
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: ubezpieczenie na życie

Post autor: lunko »

Moim zdaniem warto podczas podróży zagranicznej pomyśleć o ubezpieczeniu podróżnym, które zabezpieczy Cię na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń podczas wakacji. Na stronie https://www.compensa.pl/ jest sporo istotnych informacji na temat tego i wielu innych ubezpieczeń. Polecam