Łóżeczko dla malucha

Krecha
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:50 pm

Łóżeczko dla malucha

Post autor: Krecha »

Hej, jeżeli będziecie szukali fajnych mebli do pokoju dziecięcego oraz łóżeczka to polecam sklep pinio/com/pl/meble/lozeczko-dostawka-89x50-cm-materac-89x50-cm-ploza-kolka/ . Mają super ofertę, bardzo przystępne ceny i mebelki super jakości. Trwałe i komfortowe.

Lucy
Posty: 46
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:44 pm

Re: Łóżeczko dla malucha

Post autor: Lucy »

Godne polecenia są materace dziecięce na stronie mebleimaterace/pl/c/materace/materace-dzieciece/ są bardzo wygodne i dbają o komfort snu dziecka. Są antyalergiczne co jest kolejną zaletą. Dobra jakość i dobra cena. Naprawdę warto zapoznać się z ofertą.

Jolka
Posty: 67
Rejestracja: ndz sie 02, 2020 7:34 pm

Re: Łóżeczko dla malucha

Post autor: Jolka »

Nie tylko łóżeczko jest ważne, ale także materac. W końcu od niego głównie zależy jakość snu. Dlatego z swojej strony mogę polecić stronę z materacami dziecięcymi mebleimaterace/pl/c/materace/materace-dzieciece/ . Jest tam duży wybór i wiele z nich jest hipoalergicznych. Zajrzyjcie tam, bo warto. Ceny też są przystępne.

Nowacka
Posty: 14
Rejestracja: śr paź 21, 2020 9:36 pm

Re: Łóżeczko dla malucha

Post autor: Nowacka »

Dobry wybór.

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Łóżeczko dla malucha

Post autor: Molly »

No łóżeczko to prawdziwy must have. Musi być wygodne i bezpieczne. Warto zadbać też o jego atrakcyjny wygląd. Moim zdaniem fajnie będą się prezentowały baldachimy jak ten mrbobas/pl/baldachim-z-girlanda-szary-grey-cozydots . Taki baldachim to stylowy dodatek, który nada przytulności.

deborah
Posty: 520
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:46 pm

Re: Łóżeczko dla malucha

Post autor: deborah »

Ja osobiści polecam zakupić dobrej jakości materace dla niemowląt. Maluch nie będzie się często budzić w nocy ;)

marlena
Posty: 48
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:40 pm

Re: Łóżeczko dla malucha

Post autor: marlena »

Już niedługo na świat przyjdzie moja córeczka, czas już jest zabrać się za urządzanie pokoiku, ale nie miałam pojęcia jak się za to zabrać. Nie wiedziałam jakie łóżeczko kupić, gdzie postawić itp. Znalazłam blog rodzickontradziecko/pl/ w którym wszystko jest super opisane i również są inne tematy na temat malucha. Pozdrawiam

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Łóżeczko dla malucha

Post autor: marysia »

Jeszcze trochę czasu minie, zanim zdecydujemy się na zakup łóżkeczka. Póki co, mam w planach zakup kokonu. Najbardziej spodobały mi się te modele ze sklepu qbanamama/pl/kokony-niemowlece Dajcie znać, czy mieliście okazję już coś zamawiać z ich oferty :)

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Łóżeczko dla malucha

Post autor: lunko »

A wózek już kupiliście? jeśli wciąż szukacie, polecam zastanowić się nad Cavoe osis. Wózek miejski sprawdzi się w każdej sytuacji tym bardziej, że ma zmienne koła :)

beatabeta
Posty: 65
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:44 am

Re: Łóżeczko dla malucha

Post autor: beatabeta »

Czytacie jakieś blogi parentingowe? Zerknijcie tutaj https://www.mustela.pl/mustela-blog. Można dowiedzieć się wielu wartościowych rzeczy.