Z czego wykonuje się soczewki?

Awatar użytkownika
Tobi74
Posty: 77
Rejestracja: czw cze 06, 2019 11:14 am

Z czego wykonuje się soczewki?

Post autor: Tobi74 »

Wiecie coś na ten temat? Ostatnio bardzo mnie to zaciekawiło i chciałbym się dowiedzieć z czego wykonuje się soczewki. Polecicie jakiś ciekawy tekst lub stronkę na ten temat? Wczoraj pogrzebałem trochę w internecie o tym i trafiłem właśnie na tą stronę https://www.szkla.com/poradnik_soczewki ... ialow.html . Myślicie, że informacje zawarte na tej stronie są rzetelne? Warto z nich skorzystać czy może poszukać czegoś innego? Koniecznie dajcie znać co uważacie na ten temat, czekam na wasze opinie i odpowiedzi.
Tak oto dążymy naprzód, kierując łodzie pod prąd, który nieustannie znosi nas w przeszłość.

akacja56
Posty: 24
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:02 pm

Re: Z czego wykonuje się soczewki?

Post autor: akacja56 »

Fajnym temat o wykonaniu soczewek, ale czasem warto pomyśleć o czymś konkretnym a nie cenie bo to jednak na dłuższe lata. Osobiście szukam zawsze dobrych rozwiązań godnych uwagi. Każdy znajdzie dobre soczewki na pewno na alesoczewki/com . Warto tam zerknąć w wolnej chwili jak przyjdzie pora na wybór.

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Z czego wykonuje się soczewki?

Post autor: Molly »

Ciekawe pytanie :) Szczerze mówiąc nigdy się nad tym nie zastanawiałam, mimo że sama noszę soczewki. Ale jeśli szukasz info o soczewkach kontaktowych to rzuć okiem na serwis soczewkikontaktowe.eu. Tam znajdziesz wszystko w tym temacie. Porady jak zakładać, dobierać, pielęgnować itd. Pewnie info o tym jak są produkowane i z czego, też się znajdzie.