Gdzie zrobić przeszczep włosów?

Awatar użytkownika
Tobi74
Posty: 77
Rejestracja: czw cze 06, 2019 11:14 am

Gdzie zrobić przeszczep włosów?

Post autor: Tobi74 »

Jak w temacie... Temat jest poważny, dlatego chciałbym się Was doradzić w tej materii. Znacie dobre kliniki zajmujące się przeszczepami włosów? Mi w ręce wpadła oferta https://www.san-medical.pl/ i zastanawiam się właśnie, czy warto z tej oferty skorzystać. Co na ten temat sądzicie?
Tak oto dążymy naprzód, kierując łodzie pod prąd, który nieustannie znosi nas w przeszłość.

Awatar użytkownika
lachu
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 23, 2020 6:55 pm

Re: Gdzie zrobić przeszczep włosów?

Post autor: lachu »

Nie mam pojęcia. Ale warto się udać z tym do specjalisty.
Wchodząc do wody, wychodzisz z powietrza.

Zafira
Posty: 64
Rejestracja: pt maja 08, 2020 4:27 pm

Re: Gdzie zrobić przeszczep włosów?

Post autor: Zafira »

Teraz bardzo dużo osób chce robić przeszczepy włosów. To jakiś globalny problem niestety. Całe szczęście, że ja go nie mam i próbuję zapobiegać nadmiernemu ich osłabieniu i wypadaniu. Właśnie zamierzam kupić sobie jeden z tych pielęgnacyjnych olejków perfumesco/pl/naturalne-olejki-do-wlosow . Są naturalne i pełne wartościowych ekstraktów, więc z pewnością wzmocnia włosy.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Gdzie zrobić przeszczep włosów?

Post autor: lola »

A nie myślałaś o peruce? Według mnie to dużo lepsze i pewniejsze rozwiązanie niż przeszczep włosów. Jakby nie patrzeć przeszczep może się nie udać. Zobacz sobie ofertę tego sklepu z perukami perukikrakow/pl/peruki-naturalne-krakow/ i jeszcze sie zastanow. Może zmienisz zdanie. Moja ciocia choruje na łysienie plackowate i od lat nosi perukę. Bardzo ją sobie chwali.

arabica
Posty: 149
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Gdzie zrobić przeszczep włosów?

Post autor: arabica »

Nie, to ja już wolałabym postawić na na dopinki. Jest teraz wiele metod na przedłużanie włosów, przykładowo za pomocą takich micro ringów remy-hair/pl/ringi . No i zawsze możecie je ściągnąć, jakbyście chcieli zrezygnować. A decydując się na naturalne dopinki możecie z nimi praktycznie wszystko zrobić, nawet farbować.

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Gdzie zrobić przeszczep włosów?

Post autor: dorka4 »

Jeśli odpowiednio szybko zareagujecie i zatrzymacie wypadanie włosów, to przeszczep nie będzie potrzebny. Pomyślcie o tym. Normą jest, jeśli wypada nam ok. 100 włosów dziennie. Jeżeli jest ich więcej, to jest to powód do zmartwień. Czasem naprawdę proste i niedrogie rozwiązania okazują się najlepsze. Wiele jednak zależy od przyczyny takiego procesu.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Gdzie zrobić przeszczep włosów?

Post autor: karamba »

A tego, to ja wam nie powiem, bo jednak nie wszystko mi jest wiadome. Na pewno w sieci taką odpowiednią klinikę znajdziecie. Ja jedynie od siebie mogę dodać, że w Remy Hair remy-hair/pl możecie kupić włosy naturalne na grzywki, peruki, albo gotowe produkty. Są to tylko i wyłącznie żywe włosy.

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Gdzie zrobić przeszczep włosów?

Post autor: armonia »

jesteś przekonana do przeszczepu włosów? może jednak lepiej na perukę się zdecydować, to pewne rozwiązanie i też nieco tańsze. w razie co zostawiam namiar na bardzo dobry sklep z perukami perukikielce/pl/peruki-radom . tutaj bez problemu dostaniesz model który będzie ci pasować bo mają duży wybór

masala
Posty: 148
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Gdzie zrobić przeszczep włosów?

Post autor: masala »

Można też przedłużyć włosy. Wiele osób decyduje się właśnie na to rozwiązanie. Jeśli interesuje Cię przedłużanie włosów to zajrzyj do tego artykułu: https://gwarek.com.pl/pl/651_materialy_ ... ringi.html . Poczytasz tam więcej o przedłużaniu za pomocą nanoringów.