Reklama

Krecha
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:50 pm

Reklama

Post autor: Krecha »

Cześć kochani, jaka forma reklamy jest według was najlepsza? Mi wydaje się, że dobrym rozwiązaniem jest dopasowanie typu reklamy do danego produktu czy usługi a także do grupy odbiorców. Reklama TV oraz Internetowa to reklama masowa, która dociera do klientów ale nie koniecznie jest przez nich przyswajana, natomiast ciekawe materiały POS, które widzimy w sklepach skłonią nas do zakupu albo przynajmniej to zapoznania się z produktem. Fajne projekty posów wychodzą spod ręki specjalistów z firmy Exposite. A wy jakie macie zdanie na ten temat?

Awatar użytkownika
Tobi74
Posty: 77
Rejestracja: czw cze 06, 2019 11:14 am

Re: Reklama

Post autor: Tobi74 »

Ja korzystam z czegoś takiego https://freshmail.pl/developer-api/wiadomosci-sms/ . Jest to bardzo tanie narzędzie, które sprawdzi się w dosłownie każdej firmie. Można za niewielkie pieniądze skutecznie reklamować swoją firmę długofalowo. Koniecznie się z tym zapoznajcie, gdyż jest to niezwykle skuteczne zwłaszcza dla nowych firm. Trzeba w końcu pozyskiwać nowych klientów.
Tak oto dążymy naprzód, kierując łodzie pod prąd, który nieustannie znosi nas w przeszłość.

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Reklama

Post autor: Molly »

Aktualnie to internet jest największym źródłem potencjalnych klientów. Także patrząc po kątem pandemii - do sieci przenosi się wiele biznesów i to tu ludzie szukają usług i produktów. Dlatego jeśli chodzi o reklamę także proponowałabym sieć internet. Pomyśl zarówno o pozycjonowania, jak i o reklamie google ads. Moim zdaniem fajnie się one uzupełniają. Podpytaj w tej agencji widoczni/com/ - wiem, że zajmują się seo i sem, i mogą pomóc w takich działaniach. Mają 20 lat doświadczenia w branży - jest tam więc nie tylko ogromna wiedza, ale i doświadczenie.

tamara
Posty: 183
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Reklama

Post autor: tamara »

Bardzo ważna jest w dzisiejszych czasach reklama internetowa. Dlatego odpowiednim wyborem będzie zaufanie specjalistom. Z profesjonalną pomocą w zakresie reklamy z pewnością pomoże Wam Agencja Reklamowa Haiku Studio: haiku/com/pl/ .

Awatar użytkownika
rooty
Posty: 93
Rejestracja: pn maja 06, 2019 12:14 pm

Re: Reklama

Post autor: rooty »

A czy ktoś z was zna może jakąś firmę, która oferuje pomoc przy reklamach na facebooku? Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad skorzystaniem z takich usług, jednak nie wiem na kogo się zdecydować. Mój brat niedawno polecił mi ten link https://marketing-internetowy24.pl/ofer ... -facebook/ . Myślicie, że faktycznie warto im zaufać?
To, czy czarny kot sprowadza nieszczęście, zależy głównie od tego, czy jest się człowiekiem, czy myszą...

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Reklama

Post autor: lunko »

Nadal reklama tradycyjna czyli ulotki oraz plakaty reklamowe jest popularna i skuteczna. Tutaj hej.mielec/pl/pl/694_artykuly_sponsorowane/59040_na-co-warto-zwrocic-uwage-wybierajac-drukarnie-internetowa.html macie artykuł na temat tego jak dobrać dobrą drukarnię do zlecenia takich rzeczy. Tak aby jakość była dobra ale też i cena.

Jolka
Posty: 67
Rejestracja: ndz sie 02, 2020 7:34 pm

Re: Reklama

Post autor: Jolka »

Cały czas najlepszą formą reklamy są ulotki, które mogą trafić do rąk wielu mieszkańców miasta. Jeśli nie wiecie, jaką drukarnię wybrać, to sprawdźcie ich copyshop.krakow/pl/oferta/ulotki/ . Korzystają z nowoczesnych metod druku, oferują cyfrowy i offsetowy. Możecie u nich zamówić nawet bardzo dużą liczbę ulotek, a oni szybko je wydrukują. Nawet składane ulotki nie są dla nich problemem.

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Reklama

Post autor: kasiunia »

Każda firma powinna prowadzić działania reklamowe już od pierwszych dni kiedy zaczyna prowadzić swoją działalność na rynku. Mogą to być najprostsze formy w postaci wizytówek albo ulotek .jak firma się rozwinie z powodzeniem można zastosować bardziej wyrafinowane formy reklamy. Możemy też zamówić kalendarze z logo firmy , które rozdamy klientom. Mamy wtedy pewność ,że nie zapomną o nas przez najbliższy rok.

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Re: Reklama

Post autor: agnieszka354 »

Jeżeli chcesz zaistnieć w internecie jako firma to idź do dobrej agencji marketingowej. Ja polecam AdVist. Jakiś czas temu zleciłam im reklamę mojej firmy i nie żałuję. Proponują mi różne, ciekawe rozwiązania. Ostatnio uruchomili kampanie Tik-tok Ads co jest dla mnie zupełną nowością :) Polecam zapoznać się z ofertą advist/pl/uslugi/tik-tok-ads/ i poprosić o darmową wycenę

Zafira
Posty: 64
Rejestracja: pt maja 08, 2020 4:27 pm

Re: Reklama

Post autor: Zafira »

Najbardziej podoba mi się fakt, że podczas współpracy z Nakatomi nie musiałam wcale nadużywać swojego budżetu. To profesjonaliści, którzy świetnie zoptymalizowali wydatki. Moja klinika ma coraz więcej zainteresowanych pacjentów, którzy czekają na zabiegi medycyny estetycznej. Taki efekt jest wymarzony dla niejednego przedsiębiorcy.