jaka drogeria

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 472
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

jaka drogeria

Post autor: Perseuko »

Hej, mam do was pytanie takie jak w temacie. Znacie może jakieś dobre i sprawdzone drogerie? Zależy mi na tym, żeby te kosmetyki były dobrej jakości i w atrakcyjnej cenie. Możecie coś mi polecić? Dużo dobrego słyszałem o stronie drogeriadlaciebie.pl . Myślicie, że warto się skusić na ich ofertę? Dajcie znać co wiecie na ten temat, z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: jaka drogeria

Post autor: poranek »

Sądzę, że jak dobrze się rozejrzysz to na pewno znajdziesz taką drogerię jaka będzie Ci najbardziej odpowiadać pod względem jakości kosmetyków. Ja szukając takiej drogerii znalazłam ten sklep perfumesco/pl/kosmetyczka gdzie mają także bardzo fajne kosmetyczki. A jak wiadomo, kobieta w każdą podróż zabiera ze sobą mnóstwo kosmetyków dlatego też taka kosmetyczka zdecydowanie się przyda

Paulina
Posty: 220
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: jaka drogeria

Post autor: Paulina »

Jeśli natomiast ktoś z Was szukałby niedrogiej, sprawdzonej perfumerii w sieci, to polecam zapoznać się z ofertą sklepu francuskieperfumy/pl/markowe-perfumy-damskie. Mają tam naprawdę bardzo szeroki wybór perfum różnych marek, po wyjątkowo niewygórowanych, konkurencyjnych cenach ;) Na pewno każdy z Was coś dla siebie znajdzie ;)

MaryAnn84
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:29 pm

Re: jaka drogeria

Post autor: MaryAnn84 »

Bardzo szeroki wybór dobrej jakości kosmetyków bez wątpienia znajdziecie tutaj - cocolita/pl/bioderma-sebium Drogeria jest świetnie zaopatrzona i można znaleźć kosmetyki praktycznie z każdej kategorii. Nie zależnie czy szukacie kosmetyków do pielęgnacji czy makijażu, na pewno tutaj znajdziecie je w bardzo konkurencyjnych cenach.

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Re: jaka drogeria

Post autor: Sanfiko »

Na chwile obecną lepiej jest się zaopatrzyć w niektóre rzeczy w internecie niż chodzić gdzieś po drogeriach. Tym bardziej, ze teraz mamy bardzo duży wybór w internecie. ja gdy potrzebuje perfum to zawsze zaglądam tutaj premiere24/pl/12-perfumy-yodeyma , bo wiem że znajde tam fantastyczne perfumy.

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: jaka drogeria

Post autor: łobuziak »

Ja niedawno odkryłem sklep bardzo dobrze zaopatrzony w kosmetyki naturalne. A w nim trafiłem min na taka ofertę tu hagi/com/pl/c/mydla-naturalne/ Są tu mydła naturalne do pielegnacji ciała. Mi np bardzo odpowiada mydło z olejem z wiesiołka. Zobaczcie te propozycje - warto.

marysia
Posty: 383
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: jaka drogeria

Post autor: marysia »

W sieci jest całe mnóstwo sklepów z kosmetykami, ale też akcesoriami kosmetycznymi i różnymi gadżetami. Ja muszę znaleźć sklep, gdzie w asortymencie mają kuferki na kosmetyki bo wcześniejszy kuferek, który miałam kompletnie mi się już zepsuł.

deborah
Posty: 525
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:46 pm

Re: jaka drogeria

Post autor: deborah »

Zdecydowanie polecam korzystać z oferty drogerii internetowych, mają znacznie szerszy wybór produktów oraz niższe ceny niż w sklepach stacjonarnych. Drogeria abc Kosmetyczne oferuje kosmetyki do ciała, twarzy lub włosów wielu marek. Przesyłka zawsze jest odpowiednio zabezpieczona i dociera w szybkim tempie. Polecam!

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: jaka drogeria

Post autor: Arkadiusz1 »

Akurat dzisiaj najprościej byłoby postawić na drogerie internetowe. Nie ma co ukrywać, że daje Wam to zdecydowanie większy wybór i możliwość dobrania lepszych kosmetyków pod kątem swoich potrzeb. W mintishop/pl/ macie bardzo ciekawą ofertę kosmetyczną, dlatego też zdecydowanie warto już teraz tam zajrzeć i samemu się przekonać, co będzie Wam odpowiadało.
Tekst sponsorowany

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: jaka drogeria

Post autor: Maczko0 »

A powiem szczerze, że ja chyba głównie w rossmanie - mają bardzo dużo kosmetykow z Bielendy i je uwielbiam! :)