Implanty

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 464
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Implanty

Post autor: Perseuko »

Czy znacie się może na implantach? Ostatnio sporo szukam informacji na ten temat w internecie. Znalazłem więc takie implanty Łódź . Strona ta wydaje się być całkiem profesjonalna i rzetelna. Oceny również są bardzo dobre. Co myślicie na ten temat? Zależy mi aby obsługa była na wysokiej jakości.
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Implanty

Post autor: poranek »

W dzisiejszych czasach implanty stomatologiczne stają się coraz bardziej popularne, gdyż są już takie technologie dzięki którym takie zabiegi odbywają się praktycznie bezboleśnie i bardzo szybko. Sama raczej zdecyduje się na takie implanty i to w gabinecie Atelier Uśmiechu w Warszawie, gdyż mają tam najlepszych specjalistów z dziedziny stomatologii i dostęp do nowoczesnego sprzętu. Także takie implanty nie koniecznie muszą być jakieś gorsze

tutsi
Posty: 110
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Implanty

Post autor: tutsi »

ja też mam za sobą zabieg polegający na wszczepieniu implantu i przyznam szczerze, że mam bardzo pozytywne doświadczenia. Dużo zależy tu od doświadczenia lekarza, który ten zabieg wykonuje. Ja ze swojej strony polecam klinikę Platinum Dent w Gdyni. Kompleksowa oferta, niewygórowane ceny, lekarze z doświadczeniem, którzy bardzo angażują się w swoją pracę.

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Implanty

Post autor: poranek »

Jeśli chodzi o implanty to radziłabym poszukać jakiegoś dobrego i sprawdzonego gabinetu prywatnego bo można się na tym nieźle przejechać. W końcu to chodzi o nasze zęby dlatego też ja chodzę tylko i wyłącznie prywatnie do takich gabinetów. Zastanawiam się nawet nad wybieleniem zębów lecz w moim gabinecie stomatologicznym mają teraz przerwę. Więc muszę sobie jak na razie poradzić inaczej. I tak też zakupiłam stąd perfumesco/pl/wybielanie-zebow bardzo dobrą pastę do zębów i jakoś przeczekam do wizyty

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Implanty

Post autor: Molly »

Też uważam, że w tym temacie ważna jest jakość świadczonej usługi i doświadczenie. W Krakowie w centrum stomatologii Luxdentica można takie implanty wykonać. Mają nowoczesny sprzęt i specjalistów z ogromnym doświadczeniem. Oferują nie tylko bezpłatną wycenę, ale także udzielają gwarancji na implanty - i to na 20 lat. Tu implantkrakow/pl/ jest więcej informacji o tej klinice. Warto poczytać.

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Re: Implanty

Post autor: Sanfiko »

Jeśli chodzi o najlepszego dentystę to dla mnie jest to declinic/pl/implanty-zebow-co-musisz-wiedziec bardzo miły i profesjonalny zespół stomatologów. Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Leczę tam zęby od lat. Polecam serdecznie ten gabinet.

lunko
Posty: 743
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Implanty

Post autor: lunko »

Wizyta u ortodonty wielu osobom jest naprawdę bardzo potrzebna, a ja jestem zdania, że bez żadnego problemu uda się Wam znaleźć najlepszych ekspertów. Zerknijcie sobie na stronę https://ortodontica.pl/ , jeśli poszukujecie ortodonty w Krakowie. Gabinet ma dobre opinie.