Dziecko w masce antysmogowej

Maski antysmogowe, które przeznaczone są do codziennego użytkowania, mogą nosić zarówno dorośli, jak i dzieci (od 3 roku życia). Ochraniają one przed zanieczyszczeniami i wdychaniem szkodliwych substancji. Należy je jednak odpowiednio dobrać: szczególnie jeśli chodzi o ich rozmiar, filtry oraz dodatki ułatwiające ich użytkowanie. Dlatego też należy podjąć walkę ze smogiem.

Reading time: 4 min

Nie od dziś wiadomo, że dzieci uwielbiają bawić się z rodzicami. Jest to dla nich największa frajdą. Maluchy mogą spędzić czas z ukochaną osobą, a dorośli mogą oderwać się na chwilę od codzienności. Zabawy dla dzieci nie muszą być męczące dla rodziców. Istnieje wiele ciekawych pomysłów, które mogą odprężyć obie strony. W co warto bawić się z pociechą?

Reading time: 2 min

Dzieci uwielbiają uczyć się poprzez zabawę. Dzięki temu mają poczucie, że robią coś interesującego i nie skupiają się na przyswajaniu informacji. Właśnie dlatego wiedza sama wchodzi im do głowy. Rodzic nie musi zachęcać do takiej formy nauki, ponieważ dzieci z własnej inicjatywy chcą rozwijać swoje umiejętności. Znakomitym pomysłem są internetowe gry edukacyjne – wybór jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od płci, czy też wieku. W co warto zagrać?

Reading time: 2 min